Wpis z mikrobloga

Myślę że powinien ruszyć #wykopefekt i masowo pisać do sponsorów gali el-progesterona żeby przestać sponsorować tą farsę gdzie najgorsze kur** tego narodu będą celebrytami.
Przecież to się nie godzi żeby ludzie którzy zabijali, gwałcili, zastraszali itd żyli teraz w luksusie i byli idolami młodych ludzi, no ja pierd(_ )
#mmavip #najman #kanalsportowy
QiZiW - Myślę że powinien ruszyć #wykopefekt i masowo pisać do sponsorów gali el-prog...

źródło: comment_164189157706WoMMURTFlhLmW4DfFCPf.jpg

Pobierz
  • 111
  • Odpowiedz
Tylko nie dziwi ciebie, że akurat teraz.


@niepopularna_opinia: Ale co dziwne? OP pewnie nie czytał pięciu książek Masy, o których pisałeś, ja nawet nie wiedziałem, że cokolwiek wydał, a teraz po prostu ten bandzior pojawił się w miejscu, które jest OPwi znane, więc teraz własnie podnosi sprzeciw.
  • Odpowiedz
@QiZiW: głównie też chodzi o to że te gale służą do przeprania legalnie pieniędzy które w latach 90-tych zostały zdobyte podczas procederów o których wspomniałeś
  • Odpowiedz
@QiZiW: Masa zdążył wydać chyba 5 książek i nagle się zrobili wojownicy moralności xDD


@niepopularna_opinia: mógłby wydać i 50 książek, jego sprawa, robił to we własnym zakresie i winić można tylko dzbanów, którzy to dla siebie lub jako prezent kupowali
tu jest zupełnie inny poziom #!$%@?
  • Odpowiedz
@LostTranslation: Myślę że nie ma potrzeby pan Stanowski odwalił kawał dobrej roboty nagłaśniając temat.
Zobaczymy czy federacja spadnie z rowerka jak nie to będę się starał robić znaleziska i wpisy.
  • Odpowiedz
@eltanol3000: Jak by tam nie miał to był odizolowany od społeczeństwa. Ja osobiście bym wolał żyć za minimalną na wolności niż zamknięty w luksusie.
  • Odpowiedz