Wpis z mikrobloga

Aktualizacja tego wpisu

dokonałem małego small talku z kasjerką ze stacji, znowu podjechałem o tej samej godzinie co wczoraj, zapłaciłem i powiedziałem, że dzisiaj to jestem pierwszym klientem i czy jest jakiś rabat xD

Zaśmiała się i powiedziała, że niestety nie ale fajnie by było.

Zapytałem czy mają tutaj hotdogi bo w radiostacji gadali, że za x punktów jest hotdog za 1gr. Powiedziała, że tutaj to nawet chipsów nie mają, jedynie na innej stacji na innej ulicy są.

Na koniec powiedziałem, że fajnie tak na nocki bo mało klientów, powiedziała, że niby tak ale jest tu sama i nie ma co robić, po obchodzie stacji włącza netflixa i się nudzi, czasami się uczy itp.

Zapytałem więc czy studiuje, powiedziała, że niestety nie ale uczy się sama dla siebie.

Po tym tematy mi się skończyły, pożegnałem się i pojechałem do chaty xD.

Niby nic ale czuje że to 1 etap do wyjścia z przegrywu. Następnym razem podjade z bukietem róż, pierścionkiem i zapytam o imię abyśmy przeszli na ty.

#podrywajzwykopem #randki #tinder #wychodzimyzprzegrywu #logikarozowychpaskow
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AshtarPL: O kurna, jaki ból d--y. Nie, większość ogarniętych ludzi zarabia dobre pieniądze i ma fajne prace, bo coś potrafi. Widać, że korpo to widziałeś ostatnio jak jechałeś do McDonalda na frytki.
  • Odpowiedz
Na koniec powiedziałem, że fajnie tak na nocki bo mało klientów, powiedziała, że niby tak ale jest tu sama i nie ma co robić, po obchodzie stacji włącza netflixa i się nudzi, czasami się uczy itp.


@serek_heterogenizowany: trzeba było od razu powiedzieć że możesz czasami wpaść dotrzymać jej towarzystwa xd
  • Odpowiedz
@srogie_ciasteczko: nie wiem co ma miejsce pracy do tego, większość debili pracuje w korpo na wyższych stanowiskach. Problem w tym, że ktoś ogarnięty pomyśli najwyżej, że to nie dla niego i się nie nadaje, a takie debile idą po szczebelkach.

Chociaż laski w korpo czy takich amazonach na wyższych to raczej w większości musiały się wypiąć, bo to taki poziom że pani z żabki jest mądrzejsza.


@AshtarPL: xDDD
  • Odpowiedz
@ELUVEITIE: pracuje w korpo... widać jesteś jednym z takich osób co nie są tam gdzie powinni. Współczuję bo to jest też dla was bardzo trudno. Zagubieni, z brakiem wiedzy, mózg nie wyrabia, no nie przeskoczysz.
No i nie, w korpo nie liczy się czy coś umiesz... To chyba powinieneś wiedzieć? Nie bez powodu wola młodszego i mniej doświadczonego pracownika z zewnątrz, zamiast awansowac kogoś już zatrudnionego.
Pracownik już wie jak
  • Odpowiedz
@AshtarPL: Typie, widać, że masz ogromne kompleksy wobec ludzi. Poza tym komu chcesz wcisnąć bajki o pracy w korpo jak widać, że nie masz pojęcia o czym piszesz.
W większości przypadków ludzie ogarnięci i inteligentni będą pracowali na wymagających stanowiskach, a takich ludzi w dużych korporacjach jest dużo.
Więcej patologii to masz w małych firemkach, gdzie szef janusz tylko patrzy jak zaoszczędzić.
W korpo i w ogóle w każdej robocie
  • Odpowiedz
@ELUVEITIE:

Typie, widać, że masz ogromne kompleksy wobec ludzi.

Idź do okulisty bo źle widać, mam w dupie innych ludzi, interesuje się sobą. Pisze ogólnikowo bo wiem jak to wygląda, może inni to są właśnie tych których opisuje i mają już nasrane w bani i im o------o. W przeciwieństwie do ciebie, nawet bym o tym nie pamiętał gdyby jakiś zdenerwowany przegryw co mu żyłka zaraz pęknie, nie napisał. Reszty nawet
  • Odpowiedz