Wpis z mikrobloga

Aktualizacja tego wpisu

dokonałem małego small talku z kasjerką ze stacji, znowu podjechałem o tej samej godzinie co wczoraj, zapłaciłem i powiedziałem, że dzisiaj to jestem pierwszym klientem i czy jest jakiś rabat xD

Zaśmiała się i powiedziała, że niestety nie ale fajnie by było.

Zapytałem czy mają tutaj hotdogi bo w radiostacji gadali, że za x punktów jest hotdog za 1gr. Powiedziała, że tutaj to nawet chipsów nie mają, jedynie na innej stacji na innej ulicy są.

Na koniec powiedziałem, że fajnie tak na nocki bo mało klientów, powiedziała, że niby tak ale jest tu sama i nie ma co robić, po obchodzie stacji włącza netflixa i się nudzi, czasami się uczy itp.

Zapytałem więc czy studiuje, powiedziała, że niestety nie ale uczy się sama dla siebie.

Po tym tematy mi się skończyły, pożegnałem się i pojechałem do chaty xD.

Niby nic ale czuje że to 1 etap do wyjścia z przegrywu. Następnym razem podjade z bukietem róż, pierścionkiem i zapytam o imię abyśmy przeszli na ty.

#podrywajzwykopem #randki #tinder #wychodzimyzprzegrywu #logikarozowychpaskow
  • 39
@srogie_ciasteczko: #!$%@?, każdego można zaszufladkować. Równie dobrze laska mogła powiedzieć, że nie chce z tobą chodzić bo masz konto na wykopie, no i nie oszukujmy się, ogierem nie jesteś skoro tutaj przesiadujesz ( ͡° ʖ̯ ͡°). Różnie się życie układa, zwłaszcza wśród młodych osób, które nie mają jeszcze wyrobionej pozycji społecznej. Jakaś tam jedna karynka z kasy nie stanowi reguły. :P.

@serek_heterogenizowany: miło się to czyta,
@srogie_ciasteczko: nie wiem co ma miejsce pracy do tego, większość debili pracuje w korpo na wyższych stanowiskach. Problem w tym, że ktoś ogarnięty pomyśli najwyżej, że to nie dla niego i się nie nadaje, a takie debile idą po szczebelkach.
Chociaż laski w korpo czy takich amazonach na wyższych to raczej w większości musiały się wypiąć, bo to taki poziom że pani z żabki jest mądrzejsza.
@serek_heterogenizowany: widziałem taką fajną pracownicę stacji i oczywiście okazało się, że lubi dużych prymitywów xD nie wiem na co ty liczysz. Im głupszą baba, tym bardziej będzie na takich leciała, no i nie oszukujmy się, orłem to ona nie będzie skoro tam pracuje.

@serek_heterogenizowany: ja już inny bolec bolcuje co po tobie był na stacji xd


@serek_heterogenizowany dobrze robisz co potwierdza powyższy ból dupy przegrywów. Oni nie lubią jak ktoś
@Fucktyczniee: no wiadomix, ale na taką tępą babę czy karynę w żabce to trafiłem z kilka razy tylko, raz na sebiksa, a ile razy na jakieś tępe szprychy w pracy? Przecież to jest żart, że taka osoba może zarabiać więcej ode mnie nic nie robiąc i to tylko za płeć. I jeszcze więcej mężczyzn na zwykłych stanowiskach ale na kierowniczych musi być 50/50 xd

Najlepsze są te żale że mężczyźni zarabiają
@Nester86: przegrywem jesteś ty i on, rolę wam się pomyliły. Jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to wiesz, potem wychodzisz na debila. Polecam też obejrzeć film parisa, ten z bulwą, no i nie brać 100% na serio.

Ale komu ja to pisze, przegrywy i tak wolą podchody przez 3 lata