Wpis z mikrobloga

@Altru: już nie przesadzajcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Polnischefuhrer: Właśnie "Drobnostkę" chciałem podać jako kontrprzykład ( ͡° ͜ʖ ͡°) I w ogóle większość piosenek z Vaiany (BTW, czemu u nas ma taką nazwę?)
Przecież Pocahontas bez piosenek to byłby balas, albo jakby wróżka w Kopciuszku zamiast fajnej piosenki rzucała tylko hokus pokus. No przecież to piosenki często zapadały w pamięć ;)
Vaiany (BTW, czemu u nas ma taką nazwę?)


@enron:

In many European countries, the name of the titular character, Moana, was changed to Vaiana due to a trademark conflict.

podobno jakaś marka perfum
Vaiany (BTW, czemu u nas ma taką nazwę?)

In many European countries, the name of the titular character, Moana, was changed to Vaiana due to a trademark conflict.


To wiedziałem

podobno jakaś marka perfum


@Jendrej: a tego już nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Popier* te prawa autorskie (°°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Altru: czasem za dużo tego, ale od groma kultowych motywów tak powstało i nic lepiej nie rozpowszechnia takich filmów. A w obecnych animacjach piosenki są genialnie używane, ostatnio na Encanto byłem i świetnie budowały historię.
@Altru: same piosenki mi się podobają na tyle, że większości z nich lubię posłuchać od czasu do czasu. Mimo to, śpiewanie w filmie strasznie itytowalo
@Altru: Oj bardzo. Ale nie wyobrażasz sobie jak bardzo denerwowało to osobę która nie jest zdolna do czerpania radości z muzyki i wszystkie są jedynie hałasem.(i które z czasem zacząłem wręcz nienawidzić przez ludzi, ale to opowieść na inny wątek)
Przy piosenkach miałem ciarki z żenady

Mając 6-10 lat xD


@wykopiwniczanin: Sorry ale to brzmi troche tak jakby rodzice cię wychowali na przegrywa.

Przesadne odczuwanie wstydu, brak umiejętnosci wyrażania uczuć, brak pewności siebie - zawsze to idzie w parze u dzieci. Wiem że rozpisuje się na takie tematy pod postem z piosenkami dla dzieci xD ale w sumie to piszę zupełnie serio.