Wpis z mikrobloga

@saakaszi: Spokojnie, gdy ją wywalał to był w stanie pozakonfederacyjnym. Jak już wcześniej zostało ustalone wobec Konfederatów należy stosować zasady mechaniki kwantowej a nie mechaniki klasycznej.

Konfederata po pierwsze jest jednocześnie w Konfederacji jak i nie jest w Konfederacji a sam akt dokonania pomiaru wpływa na stan bycia w Konfederacji, więc tak naprawdę nigdy nie da się określić czy ktoś jest czy nie jest, o ile sam nie powie że w
@saakaszi: Jak mówiłem kucom kilka lat temu że narodowcy ich wytną w pień i powieszą na ich własnych kucach to się ze mnie śmiali mówiąc, że wolnościowa frakcja jest zbyt silna aby coś takiego mogło się stać xD

Na wykopie też praktycznie nie ma już klasycznych korwinistów (czyli wolnościowców gospodarczych zwykle neutralnych światopoglądowo) sprzed powstania Konfederacji - zostały niemal same szczekające faszole xD
Jak mówiłem kucom kilka lat temu że narodowcy ich wytną w pień i powieszą na ich własnych kucach to się ze mnie śmiali mówiąc, że wolnościowa frakcja jest zbyt silna aby coś takiego mogło się stać xD


@Khaine: Właśnie ta kalkulacja że wolnościowa partia jest silna skłoniła mnie na oddanie głosu na Konfederację[bo niestety Gwiazdowski się poddał m.in. przez ataki Konfederatów - wtedy na wykopie najbardziej szczekał "poganin" Poro6niec, który jak