Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Wam,

uczę się Reacta i chciałem się zapytać jaka jest idea npm audit fix i pokazywanie się listy vulnerability? Ostatnio szedłem z kursem na Youtube od kanału Traversy Media i po instalacji ikon 'react-icons' w wersji '4.3.1' wyskoczyła mi lista podatności z czego wszystkie były na low oraz moderate.

Czy z góry mam zakładać, że są to wirusy czy jest to po prostu informacja dla użytkownika? Czytając na szybko internety, zauważyłem, raczej nie dowiedziałem się niczego konkretnego. W porównaniu do innych języków programowania w js przeraża mnie ilość paczek oraz modułów. Tu na wszystko jest jakiś framework czy biblioteka, co raczej nie napawa mnie optymizmem :(

#npm #node #react #pytanie #it #programowanie #js #javascript #programista #nauka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61dbe5747cb451000c170b18
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: to po prostu oznacza że wykryto w paczce lub jej zależnościach błąd, który w zależności od statusu (low, moderate, high, critical) należy poprawić jak najszybciej (najczęściej po prostu aktualizując paczkę do najnowszej wersji).