Wpis z mikrobloga

Nie znam się na tych całych zasadach hold em czy innych texasach, ale powiedzcie dla mnie - czy ten cały p---r to nie jest RNG? Przecież nie wiesz jakie karty dostaniesz itp. To chyba nie jest tak, że przychodzi ziomek z jakąś renomą i robi z gówna słodycze, bo ma taki fach w ręku?

#p---r #kiciochpyta
Mega_Smieszek - Nie znam się na tych całych zasadach hold em czy innych texasach, ale...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hauhauhau nie, ale widzę że chyba nie rozumiesz o co mi chodzi i p--------z farmazony Jeżeli karty wspólne to np. 6d 8c Jd Ts Kd A ja mam na ręce Tc Th to mam trójkę, ale najwyższy możliwy układ jaki można stworzyć to flush z Ah i w takim momencie mina Trójka wcale nie musi wygrać, bo nie wiem co mają przeciwnicy. Za to w przypadku gdybym miał zamiast TcTh np.
  • Odpowiedz
@zydo_komucho_gej: czyli przez 17 lat grałeś w pokera, i nigdy nie widziałeś rozdania które się skończyło rzuceniem przez kogoś ręki? zawsze się porównuje kombinacje? sam sobie w te zdanie w----------ś słowo "możliwą" i się plujesz. wytrzeźwiej i skończ p-------ć, z mojej strony eot, pa
  • Odpowiedz
@zydo_komucho_gej: kolejny raz ci piszę że słowo "możliwy" wypadło ci z d--y, bo w mojej żadnej wypowiedzi się nie pojawiało. umiesz czytać? literki w słowa, a potem to w zdania? 17 lat grałeś w wojnę a nie pokera, jeśli nigdy nie widziałeś żeby ktoś z niższą ręką zgarnął żetony ze stołu.

proszę, nie pisz już, jeśli chcesz uznaj że masz rację i mnie r------------ś w merytorycznej dyskusji, jesteś pokerowym autorytetem,
  • Odpowiedz