Wpis z mikrobloga

Lecę pod koniec lutego do #egipt a konkretniej Marsa Alam. Jakieś porady, na co zwrócić uwagę, komu napiwki, jakie protipy itp? Dzięki :) a Hotel Hilton + dziecko 2l :)
  • 34
@Insiders najgorzej że w kantorach pustki, i udało mi się same stu dolarówki wyrwać :( No ja miałem brać, ale stwierdziłem że jestem hardcorem i zapije to na miejscu xd No ogólnie slyszalem ze egipt to tylko hotel, gdyby nie to że to jedyny w miarę bliski i ciepły o tej porze roku kierunek, to bym się tam nie wybierał
@przemoprzemek: wiesz co oni rozmieniaja na miejscu bo wiedzą że to dla nich więc się tak mocno nie przejmuj xD spróbuj załatwić jeszcze jakieś 20 może żeby trochę łatwiej było. Ale serio pogoda miodzio
@przemoprzemek: żeby nie było że nie ostrzegałem xD ok 18 z hakiem jak dobrze kojarzę bo nie zwracałem aż takiej uwagi heh. Pro tip. Zostaw ludzi i walizki na lotnisku a później sam jedz na parking z biura podróży ;)
@przemoprzemek: haha dużo dzieciaków? Ja ostatni raz jadę z dwulatkiem. Mimo tego że to aniołek to i tak mnie w takich sytuacjach czasem denerwuje jakieś krzyki itd. Ale ogólnie Marsa Alam to fajny kierunek na wypoczynek. Ale właśnie marzec/kwiecień bo później bym się usmażył. Wypoczywaj Mirku i obyś wrócił cały z rodzinką!
@Insiders dzieci coś tam jest, ale ogólnie nie jest hotel mocno obłożony i jest luźno. Ja za każdym razem mówię że jadę z małą ostatni raz bo wiecznie kręci jakieś awantury, no ale finalnie i tak jedzie z nami :P dzięki :)!!