Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 27 lat i wkurza mnie jak część znajomych dookoła dziadzieje. Nagle jak pstrykniecie palca śluby, a po slubach to już kompletna śmierć, zarówno pod względem towarzyskim jak i jakiegoś samorozwoju czy zainteresowań. Wyjść gdzieś? Nieee, a po co, za 2 dni do pracy xD. Razem gdzieś pojechać, na wakacje nad morze, za granicę, pod namioty na jeziorko? Nieee, ja to już za wygodny na namiot, a po co gdzieś jechać, ja to urlop na remont przeznaczam. Weekend jest, mozna sie spotkac isc napic. A co ty w liceum jestes, ze po klubach chcesz chlac? xD Jak już od wielkiego dzwonu się spotykamy to temat przewodni to mieszkania, kredyty i dzieci. Oczywiscie sa to jak najbardziej tematy do rozmowy, ale czemu jedyne, czemu ten wiek 25-30 to część ludzi traci jakiekolwiek zainteresowania?? Sam też kupiłem mieszkanie no i chętnie mogę porozmawiać o wykończeniu itd. Ale nie będę o tym gadać 4h xD. Nawet te głupie studia to jakoś można było wypić kilka hehepiwek A teraz szkoda gadać

Czy mam ból dupy? Oczywiście że mam, oczywiście tak zdziadziała część znajomych, mam z kim jeszcze się bawić, ale bardzo mi szkoda naszej przyjaźni, że się to tak potoczyło

#zalesie #przemysleniazdupy #pracbaza #studia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61dbd18d7cb451000c170a4d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 250
  • Odpowiedz
@bobikufel: sam napisałeś że byś pojechał na wakacje, ale nie masz za co xD a teraz #!$%@?łes potężnego fikołka.

Tak tak, tak bardzo szczęśliwy jesteś ze twoi pierwszy post w tym temacie to było narzekanie, dopiero jak cię ludzie zjechali i wytknęli że dajesz się ruchać każdemu ,- niepracującej żonie, Januszowi pracodawcy to teraz stosujesz wyparcie, że jednak żyje ci się zajebiście. Chronisz swoje własne ego żeby tylko nie przyznać
  • Odpowiedz
@kszaku: Bo to jest prosta korelacja (piszę to na podstawie ludzi których znam i którzy nie mając jeszcze 40 lat już praktycznie zachowują się jak dziadki).

potrzeba w piździec siły fizycznej,


Czyli wielu ludzi będzie wykończona fizycznie, dodaj do tego jeszcze cięższą pracę fizyczną oraz brak snu bo dziecko płacze w nocy i
  • Odpowiedz
jest jakis zakaz spedzania czasu z dzieckiem, zoną i znajomymi W TYM SAMYM CZASIE?


@kfiatek_na_parapecie: ale po co mi się pytasz? ja nikomu nic nie zabraniam i autor też nie mówi aby jego znajomym ktoś coś zabraniał. Wydaje się, że to wolni ludzie i podejmują swoje decyzje :D
  • Odpowiedz
sam napisałeś że byś pojechał na wakacje, ale nie masz za co xD


@Pozytywny_gosc: a po co gdzies jezdzic? jeszcze cie ktos napadnie i ukradnie pieniadze( ͡° ͜ʖ ͡°)
a tak w dommu cie nikt nie napadnie i jeszcze w łazience płytki będą nowe. A pozniej zawał w wieku 56 lat. I tak to sie zyje na tej wsi pomału xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kfiatek_na_parapecie: no przecież napisałam, że właśnie często jeżdżę na koncerty, czy różne wycieczki ale właśnie tacy znajomi jak op wolą polatać po klubach, lub wpaść na domówkę, a jak im proponujesz bardziej skomplikowane aktywność to nie mają czasu/ochoty. Chyba czegoś nie zrozumieś, albo ja niejasno napisałam.

Tak ludzie którzy piją co weekend dla rozrywki to alkoholicy, ale żaden tego nie przyzna tylko powie, że masz kija w dupie bo sam wolisz robić coś innego ¯\_(ツ)_/¯ Niektórzy mieli takie okresy na studiach, ale większość z tego wyrosła.

A znajomych mam różnych, jak każdy. Kto studiował w dużym mieście ten wie jak wyglądają niektóre spotkania studenckie i mimo, że ja nigdy nie piłam za dużo, to miałam znajomych którzy robili to kilka razy w
  • Odpowiedz
I właśnie op mi wygląda na takiego osobnika który ciągle by chciał urządzać takie imprezki studenckie i narzeka, że kolegom już się to znudziło. Przy czym nie widzi, że prawdopodobnie to on sam jest nudziarzem który niewiele ma do zaoferowania.


@nika_blue: to sa juz tylko twoje chore urojenia¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Można znaleźć kompromis, a wypad pod namiot zaplanować jak trochę się ogarną


@nika_blue: jak oni sie ogarną to kazdy bedzie juz mial ich w dupie i obudzą sie w wieku 40 lat bez znajomych. Pozniej dzieciaczek wyjedzie na studia i zostaną sami. Ale wtedy juz nikt ich nie bedzie wyciągał na zaden wyjazd choć oni by tego bardzo chcieli
  • Odpowiedz
>Nie ma za co, my cię uświadomilismy,

@Pozytywny_gosc szczerze? dziękuje, utwierdziliście mnie w przekonaniu że blackpill to sekta chcąca zwiększać swoje smutne przegrane szeregi ŚWIADOME BEZNADZIEI ŻYCIA

pluje na was jeszcze bardziej niż wcześniej, oświeceni
  • Odpowiedz
napisałem że nie mam czasu i że chcętnie bym pojechał ale i tak mogę sobie wypoczywać inaczej i nie robi mi to większej różnicy


@bobikufel: rowniez uwielbiam wypoczywanie w łazience kładąc płytki z drącą się kobietą nad uchem, która pieprzy, że krzywo kładziesz te płytki
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie: Wole zrobić samemu z babą nad uchem przez tydzień, niż dać fachowców przez miesiąc zapłacić jak za rok, a przez następne 10 lat słuchać jak #!$%@? fachowców mamy.

przynajmniej dobrze jest zrobione, bo może nie potrafie wszystkiego, ale jak już coś robię to DOBRZE i na lata
  • Odpowiedz
@nika_blue: czyli według ciebie osoby, które w ogóle nie mają czasu na spotkania z przyjaciołmi w przyszłosci nie bedą ponosiły tego konsekwencji poprzez odtrącenie tychże przyjaciół? Przeciez jak ktos nie chce sie spotykac to nie bedzie czekał do 50, zeby dzieci dorosly tylko zakonczy ta przyjazn i bedzie sie widzial z tymi osobami raz na pare lat. Niestety, ale wszystko ma dwa konce. Poswiecenie dla rodziny takze, jezeli odtrącisz wszystkich
  • Odpowiedz
@bobikufel: nie musi sie od razu puszczac, po prostu kobieta zasluguje po roku ciezkiej pracy jakiegos relaksu. Z pewnością twojej kobiecie przydałyby się wakacje, moze jakis rejs po morzu czerwonym? Wątpie w to, zeby posiadanie w domu jełopa, który tylko je, sra pracuje i śpi było dla niej spełnieniem marzeń. Taka kobieta po roku siedzenia w domu musi się zrelaksowac. Chociaż te 2 tygodnie, ty skonczysz lazienke, a ona sobie
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie: Dobrze ja podziękuje już za kontakt z twoją osobą. Nie życzę ci żeby ktoś pisał kiedyś o bliskiej ci osobie jak ty piszesz o mojej. To są te momenty w których właśnie przekraczasz granicę bycia człowiekiem i pokazujesz dobitnie że świat traktuje was w tym blackpillu tak dobrze jak by traktujecie innych ludzi.

ha tfu na was
  • Odpowiedz
To są te momenty w których właśnie przekraczasz granicę bycia człowiekiem i pokazujesz dobitnie że świat traktuje was w tym blackpillu tak dobrze jak by traktujecie innych ludzi.


@bobikufel: a jak ciebie traktuje swiat? Dla swiata jestes #!$%@?ącym 220godzin miesiecznie robotem, ktory nie ma nawet hajsu na wakacje
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie: A skąd takie pomysły? Za dużo sobie dopowiadasz, radzę czytać wolniej i ze zrozumieniem. Op nie napisał, że znajomi nie mają czasu, bo przecież gdzieś o tych kredytach i dzieciach gadają, chyba, że to urojenia opa? To nie jest tak, że nie mają czasu w ogóle, tylko nie mają czasu lub ochoty na wypad pod namiot, lub latanie po klubach. Sorry, ale to nie jest dziadowanie tylko po prostu normalne zachowanie. Ciekawe czy jak oni by mu zaproponowali wypad na koncert heavymetalowy, a on by powiedział, że nie ma ochoty wydawać 300 zł na to, bo to nie jego klimat, to znaczy, że już jest dziadem, bo nie chce robić tego na co oni mają ochotę?

Chodzenie po klubach to jest raczej rozrywka dla singli, nie dziwię, że żonaci koledzy nie mają na to ochoty, bo by tylko musieli pijanych napaleńców odganiać od żon. No chyba, ze op miał na myśli jakieś inne kluby, ale nic takiego nie napisał.
Napisał, że inni nie mają zainteresowań, co jest chamskie, zwłaszcza, że sam nie przedstawił nic ciekawego oprócz wypadu pod namiot, który też nie jest zainteresowaniem, chyba, że op uprawia jakiś survival.

To, że ktoś odcina od siebie nudnych czy toksycznych znajomych nie znaczy, że zostanie sam po 50, tylko, że zostawi sobie ludzi którzy są warci ich cennego czasu. Przecież znajomi opa spędzają czas razem i mają wspólne tematy, to op jest sam i marudzi, że ma z kim do klubu iść, a jego znajomi są teraz głupi i nudni, a tylko on taki rozrywkowy. Więc kto tu
  • Odpowiedz
Jak znajomi mają kredyt i się budują to zamiast ich wyśmiewać można kupić czteropak i wałek, wpaść na wspólne malowanie i bawić się dużo lepiej niż w klubie gdzie nawet nie można pogadać.

Ale właśnie takie toksyki które po wszystkich jadą, a same nie mają nic do zaproponowania są eliminowane bo po prostu nikt nie chce z nimi spędzać czasu. No bo po co? Po co jechać pod namiot z gościem który
  • Odpowiedz
Ale właśnie takie toksyki które po wszystkich jadą, a same nie mają nic do zaproponowania są eliminowane bo po prostu nikt nie chce z nimi spędzać czasu. No bo po co? Po co jechać pod namiot z gościem który ma cię w dupie i krytykuje twoje wybory czy styl życia?


@nika_blue: aha teraz juz wiesz, ze op jest toksykiem i jego znajomi go mają w dupie bo jest toksyczny? wczesniej
  • Odpowiedz