Wpis z mikrobloga

Zabawne... Ludzie czerpią wiedzę na temat ekonomii, zdrowia, geopolityki od TRENERA PERSONALNEGO na YT, który swoją oglądalność zdobył poprzez darcie ryja na snapchacie. Może ze mną jest coś nie tak ale nie uważam, żeby autorytetem do tego typu poważnych spraw zawierali głos celebryci i patostreamerzy typu DzikiTrener, Najman, Górniak i inni... którzy nie napisali żadnych prac dotyczących ekonomii, zdrowia czy też wyżej wspomnianej geopolityki. Tylko czerpią wiedzę nawet nie wiadomo skąd (czyt. Universitety D.U.P.A) lub tak zwany "CHŁOPSKI ROZUM".
Pobierz PrzegrywNaTajwanie - Zabawne... Ludzie czerpią wiedzę na temat ekonomii, zdrowia, geo...
źródło: comment_16417776377zJyTv7Kimxyhvd960CWzq.jpg
  • 105
via Wykop Mobilny (Android)
  • 49
@PrzegrywNaTajwanie: a ja nie rozumiem #!$%@? się o to, że aby zabrać głos trzeba być znawcą danej dziedziny.

Chłop przekazuje informacje w sposób jasny dla 99% oglądających, w dodatku nie mija się w tym z prawdą więc o co ci chodzi?

Żyjemy w czasach gdzie taki język jest lepiej przyswajany przez publikę i przynajmniej rozumiany niż pierdy tvpisowskich ekspertów wzajemnie przekrzykujących się w programach gdzie nie zaprasza się niewygodnych gości.
@PrzegrywNaTajwanie bo ludzi łatwo nakręcić byle czym, wojenki prawo vs lewo, różnica cen chleba w wersji mem i inne głupie obrazki. Jak widzę jak ktoś udostępnia tak głupkowate rzeczy, to od razu usuwam ze znajomych, bo trochę wstyd z takimi ludźmi się zadawać. Sam geniuszem nie jestem, ale czasem lubię coś sprawdzić przed udostępnieniem na tablicy fejsbukowej. Ba! Nawet nie udostępniam bo i tak wszyscy mają to w dupie co ja robię.