Wpis z mikrobloga

Zabawne... Ludzie czerpią wiedzę na temat ekonomii, zdrowia, geopolityki od TRENERA PERSONALNEGO na YT, który swoją oglądalność zdobył poprzez darcie ryja na snapchacie. Może ze mną jest coś nie tak ale nie uważam, żeby autorytetem do tego typu poważnych spraw zawierali głos celebryci i patostreamerzy typu DzikiTrener, Najman, Górniak i inni... którzy nie napisali żadnych prac dotyczących ekonomii, zdrowia czy też wyżej wspomnianej geopolityki. Tylko czerpią wiedzę nawet nie wiadomo skąd (czyt. Universitety D.U.P.A) lub tak zwany "CHŁOPSKI ROZUM".
Pobierz
źródło: comment_16417776377zJyTv7Kimxyhvd960CWzq.jpg
  • 105
Ktoś nie napisał pracy magisterskiej = brak pojęcia o temacie?


@The_Joker: Nie, problemem jest to, że jego pie**olenie to czysty obskurantyzm, gada co mu ślina na język przyniesie, a to wszystko jest oparte wyłącznie na jego instynktownych założeniach - tak jak było na przykład z jego idiotycznym filmikiem na temat seksizmu. Jako, że ludzie lubią słyszeć to co pasuje do ich własnych opartych na niczym i również instynktownych założeniach, to potęguje
@ziumbalapl: Ok, ale ciągle nie mogę się doczekać kiedy ktoś mi napisze gdzie ten chłop minął się z prawdą. Jak forma podania informacji wg. Ciebie go dyskredytuje to wolisz w ładnym papierku otrzymać gówno (kłamstwa)?
@ziumbalapl: Co Ty mi tu za ideologiczne gow** wysłałeś. Oglądałem ostatni jego film dotyczący Nowego Ładu (i do niego się odnoszę), choroby psychiczne i urojenia ideologiczne mnie nie interesują. Mówie o obiektywnej prawdzie nie o poglądach. Możesz sobie być lewakiem, ok masz prawo do swoich poglądów jednak nie są one tematem mojej wypowiedzi.
Co Ty mi tu za ideologiczne gow** wysłałeś.


@The_Joker: Gdzie?

Oglądałem ostatni jego film dotyczący Nowego Ładu (i do niego się odnoszę), choroby psychiczne i urojenia ideologiczne mnie nie interesują.


Dzięki za info, ale gówno mnie to obchodzi. Pokazałem Ci przykład filmu, w którym ten nieuk pieprzy kosmiczne głupoty.