Wpis z mikrobloga

Zabawne... Ludzie czerpią wiedzę na temat ekonomii, zdrowia, geopolityki od TRENERA PERSONALNEGO na YT, który swoją oglądalność zdobył poprzez darcie ryja na snapchacie. Może ze mną jest coś nie tak ale nie uważam, żeby autorytetem do tego typu poważnych spraw zawierali głos celebryci i patostreamerzy typu DzikiTrener, Najman, Górniak i inni... którzy nie napisali żadnych prac dotyczących ekonomii, zdrowia czy też wyżej wspomnianej geopolityki. Tylko czerpią wiedzę nawet nie wiadomo skąd (czyt. Universitety D.U.P.A) lub tak zwany "CHŁOPSKI ROZUM".
Pobierz
źródło: comment_16417776377zJyTv7Kimxyhvd960CWzq.jpg
  • 105
@PrzegrywNaTajwanie: Nie pytałem o to, ale jak już mnie zawołałeś to powiem Ci moje zdanie. Walczysz z wiatrakami, choćby nie wiem co, nie zmienisz tego. Sam staram się edukować i patrząc na wykop można łatwo dojść do wniosku, że nic nie uratuje nas przed tym bo taka jest ludzka natura. Przykład, CPK. Napisz komentarz "#!$%@? pisiory na #!$%@? nam te lotnisko?! Będzie drugi Radom! minimum 200 plusów. Napisz, ej to nie
@PrzegrywNaTajwanie: albo od księdza...oh wait xD
Anyway mnie też zawołałeś, a ja Cię nie hejtowałem, po prostu mam inne bardziej liberalne podejście. Niech sobie ktoś tam gada co chce, a jak a chcę, żeby było lepiej to sam muszę się tym zająć, a nie zamykać mordę innym :)
@PrzegrywNaTajwanie:

Widze ze dostalem pytanie za to ze "no to kogo mamy ogladac jak nie dzikiego bez szkoly który na chłopski rozum zgadza sie z moimi pogladami?"


xD

nie, pytanie dostałeś takie jakie dostałeś, a teraz sam sobie zadajesz zupełnie inne pytanie

Maciej tutaj, doktorów, profesorów itp. a nie szurów TRENERÓW PERSONALNYCH znawców od wszystkiego.


Zbigniew Dylewski,

Good times bad times,

Podróz bez paszportu,

stretegy & future,

Leszek Sykulski.


no fajnie,
Widze ze dostalem pytanie za to ze "no to kogo mamy ogladac jak nie dzikiego bez szkoly który na chłopski rozum zgadza sie z moimi pogladami?


@PrzegrywNaTajwanie: patrząc na twoją wypowiedź z której nic nie zrozumiałem to nie czerpiesz z nich ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem kto cie nauczył przypisywania ludziom z którymi dyskutujesz cech i zachowań które pasują do twojej narracji, nie popartych niczym ale