Wpis z mikrobloga

Mirki mam pytanko, podczas jazdy samochodem zostałem zmuszony do ucieczki na pobocze przez jadące z naprzeciwka auto, które poruszało się moim pasem (droga bez namalowanych oznaczeń poziomych), całe zdarzenie zostało nagrane przez kamerę pokładową i zastanawiam się nad zgłoszeniem tego na policję. Jest jednak jedno "ale", kamera ma GPS i widać też moją prędkość, którą przekraczam o 29 km/h wg wskazań ( na dopuszczalnej 40 w środku lasu). Czy wysyłając materiał na policję sam nie dostanę mandatu? Nie jestem jakimiś mściwym typem ale ten kierowca prawie mnie staranował a widział mnie z dużej odległości. #samochody, #prawo
  • 8
@Heretnik: edytuj to w programie do montażu, zresztą ten prędkościomierz GPS w kamerkach nie ma homologacji więc może pokazywac cokolwiek, jak w telefonie czasem włączam rejestrację śladu to nie raz są anomalie że szedłem np 25km/h XD
@Heretnik: Nagranie możesz wysłać anonimowo chyba, to raz a dwa jak wspomniałem, na podstawie licznika z chińskiej kamerki chyba nikt ci nie będzie chcial wystawic mandatu, a w razie czego sąd to od razu umorzy XD