Wpis z mikrobloga

@Boczq551 mnie pytali nawet jak kupowałem bezalkoholowe piwo. Pytałem po co, powiedział gościo że to jakaś tam unijna ustawa żeby przeciwdziałać zakupom alkoholu przez młodzież...
  • Odpowiedz
@Boczq551: Pisałam do Lidla w tej sprawie, bo chcieli ode mnie dowód w sklepie (mam 32 l. i na pewno to po mnie widać) przy zakupie wina 0% alk. Akurat nie miałam dokumentów przy sobie, tylko telefon. Nie sprzedała mi. Pytałam kasjerki czy wyglądam jak dziecko, odpowiedziała, że takie prawo i ona musi zajrzeć mi w dowód. Zapytana co to za prawo, odpowiadała wymijająco, bez szczegółów. Przypomniałam jej, że to wino
  • Odpowiedz
  • 2
@kiedysjuztubylam: O mamo czuje się pocieszony ale Pani u mnie na kasie nie przepuściła e-dowodu przez co musiałem dreptać te 150 metrów przy -2 po fizyczny dowód przy czym zdążyłem wejść do spozywczaka, który jest po drodze wypić setke na klina i wrócić po tą pyszna tequile
  • Odpowiedz
@kiedysjuztubylam: Kiedyś starszej od siebie dziewczynie (miała ze 30 lat, ja 25) kupiłem wino w Lidlu, bo ona nie miała dowodu i nie chcieli jej sprzedać. Kasjerka powiedziała, że Lidl odgórnie każe pytać każdego, kto wygląda na mniej niż 30 lat o dowód
  • Odpowiedz
@kiedysjuztubylam: serio zrobiłaś TAKĄ inbę bo nie sprzedali Ci wina 0%? Serio, #!$%@?łaś humor kasjerce (która na pewno nie robiła Ci tego po złości tylko ma wytyczne od kierownika) bo Cie zapytała o dowód którego nie miałaś? Brawo, zrób se jeszcze blond boba, żeby każdy rozpoznawał Karen z odległości xD
  • Odpowiedz
@kinesin1000: ojojoj, widzę że kruche męskie ego czuje się ruchane nawet wtedy, gry jakaś niefajna Pani z takiego jednego sklepu nie sprzeda mu buteleczki soczku, nie płakusiaj tylko xD
  • Odpowiedz
@avanea: Trochę odleciałeś. Idiotyczny komentarz. Nie była to inba, a pytania, które zadawałam z ciekawości. Pani byla spokojna i ja też. Myślałam, że usłyszę jakiś konkret, a nie takie tłumaczenia z dupy typu "taki mamy klimat". Pani kasjerka powinna wiedzieć na co się powołuje, a nie "tak bo tak". Skoro z nią tego nie wyjaśniłam, to wysłałam zapytanie do boku Lidla - wcześniej każdy inny problem, głównie reklamacje fajnie się z
  • Odpowiedz