Wpis z mikrobloga

@Robolkop: chyba nie do końca :) z tego co wiem powstaje w procesie dealkoholizacji, czyli na początku jest to normalne wino z alkoholem. To z lidla akurat jest najsmaczniejsze, smakuje jak normalne wino i właśnie nie przypomina soczku, kompotu itp (zarówno białe jak i czerwone).
  • Odpowiedz
@Boczq551: @kiedysjuztubylam: https://bezprawnik.pl/lidl-naraza-pracownikow-na-grzywny/
Jak kiedys zapytalem kasjera czy wie, że popełnia wykroczenie zgodnie z art. 135 kw i grozi mu za to nawet grzywna do 5000zl to zmiękła rura i zaczął mamrotać, że tak mu kazali i porozmawia o tym z Panią menadżer. Żałuję, że wtedy nie miałem czasu i różowego ciągnącego za rękaw "nie rób afery, nie ma co" bo jakby mi się nie spieszyło to chętnie porozmawiałbym z
MichaelAngeloo - @Boczq551: @kiedysjuztubylam: https://bezprawnik.pl/lidl-naraza-prac...

źródło: comment_164163162325GZqtPMfONrqwRBT87jqu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Boczq551: Kiedyś miałam sytuację podobną do wyżej opisanych sytuacji.

Kupowałam piwo 0% + jakieś inne pierdoły niewymagające sprawdzania wieku. Przy kasie samoobsługowej pojawiła się weryfikacja. Pani asystentka poprosiła mnie o dowód, na pytanie 'Dlaczego? Skoro nie ma tu nic z alkoholem' odpowiedziała, że jest xD Ja na to, że niebardzo i wtedy łaskawie spojrzała, więc ponownie zapytalam dlaczego wobec tego potrzebuje dowodu, a ona, że takie są przepisy w Lidlu. Na
  • Odpowiedz
serio zrobiłaś TAKĄ inbę bo nie sprzedali Ci wina 0%?


@avanea: ty byś zgodził się przyjść jeszcze z rodzicami, co nie? Jak coś jest idiotyczne, to robi się inbę, żeby idiotyzm z życia wyeliminować...
  • Odpowiedz
Bez sensu ta rozmowa była


@kiedysjuztubylam: To po #!$%@? ją zaczynałaś? xD zawsze mnie śmieszą ludzie którzy dyskutują z pracownikami najniższego szczebla, wiadomo że to nie oni wymyślają zasady tylko muszą się ich trzymać. I teraz wyobraź sobie że co któryś klient ma za dużo czasu i się wdaje w takie szczeniackie pyskówki. Serio, przez takie osoby praca kasjerki musi być #!$%@?. Następnym razem polecam uda się do kierownika a nie
  • Odpowiedz
zawsze mnie śmieszą ludzie którzy dyskutują z pracownikami najniższego szczebla, wiadomo że to nie oni wymyślają zasady tylko muszą się ich trzymać. (...) Serio, przez takie osoby praca kasjerki musi być #!$%@?. Następnym razem polecam uda się do kierownika a nie psuć ludziom którzy nie mają wpływu na zasady dnia


@abcde: a kasjerka Ci powie że kierownika nie ma, albo jest zajęty. xD Jak jej praca jest #!$%@? to wina kierownika
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@abcde: a kierownik zmiany powie że mu menadżer kazał, menadżer że przepisy Lidla, w Lidlu zasłaniają dla opinią jakiejś fundacji (xD), więc najlepiej nic nie robić. Ewentualnie wezwać bagieciarzy do siedziby Lidla w szwabowni, żeby ktoś odpowiedzialny za Polskę dostał 50 zł mandatu.
  • Odpowiedz
Też mialam taka sytuacje a mam 29 lat. Dlatego do lidla zawsze z mamą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No w takim uk mój chłopak kupował ostatnio energetyka i też mu nie sprzedali tu akurat rozumiem to prawo. Ale poszedł tego samego dnia do drugiego sklepu żeby kupić ogrzewacze (te małe swieczki) i mu też nie sprzedali bo na każdy artykuł związany z ogniem potrzebuje się dowodu. Są zboczeni
  • Odpowiedz