Wpis z mikrobloga

Hipokryzję polityków Konfderacji wszyscy znają, przykładów w ostatnich dniach było bez liku. Ale szeregowe kuce z wypoka to też potrafią robić takie salta, że ho ho ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W gorące został wykopany wpis na mirko. Z pozory sensowny, o wartościach, że korporacje mają za dużą faktyczną władzę bez żadnej społecznej kontroli, co zagraża wolności słowa. Kij, że to jest lewicowa stanowisko wobec biznesu, mniejsza z tym. Natomiast zobaczmy co ten sam mirek pisal miesiąc wcześniej, kiedy PiS chciał zamykać niezależne media.

Otóż pisać coś nieco innego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rzeczony wpis: https://www.wykop.pl/wpis/62941463/#comment-222960325

Kali ukraść krowa

#konfederacja #bekazprawakow #prawackalogika #neuropa #4konserwy #facebook #kalizm #tvn #shitwykopsays
czeskiNetoperek - Hipokryzję polityków Konfderacji wszyscy znają, przykładów w ostatn...

źródło: comment_1641567674IyXtXaMxEOkDHWtHs6rCOT.jpg

Pobierz
  • 11
@czeskiNetoperek: @FFFFUUUU: eee, gdzie tu widzisz sprzecznosć? Ja sie z cenzurą TVNu również nie zgadzam, co pisałam WIELOKROTNIE. To, czemu się sprzeciwiałam, to aktywne protesty w ich obronie w momencie, kiedy sam TVN apelował o ograniczanie praw do wychodzenia z domu. No i osobiście czułabym się jak ostatni frajer, wychodząc na ulicę w ich imieniu, kiedy po wywalczeniu ich wolności, oni natychmiast z przyjemnością pozbawiliby mnie praw. To jest właśnie
Dziękuję również za poświęcenie swego cennego czasu na wystalkowanie mojego konta na miesiąc wstecz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@BarkaMleczna: To nie ja znalazłem. Pożyteczną pracę wykonał @adibor .

To, czemu się sprzeciwiałam, to aktywne protesty w ich obronie w momencie, kiedy sam TVN apelował o ograniczanie praw do wychodzenia z domu.


@BarkaMleczna: ale fikoł xDD

Ty zmajstrowałeś wpis o tym, że kto nie broni Konfederacji, ten
@adibor: to po prostu mem, nie traktuj tego zbyt poważnie xD uważam, że TVN, TVP i ogólnie korporacje medialne to wróg społeczeństwa

@czeskiNetoperek: nie mam zamiaru spędzać całego wieczoru na przekonywaniu Cię - możesz sobie myśleć co chcesz. Ale jak się obudzimy z ręką w nocniku, że Google będzie nam wybierało rządy, to może zmądrzejesz.

Usuwania Zandberga z FB też bym nie popierała, mimo że uważam go za komunistę. Po