Wpis z mikrobloga

Macie czasem coś takiego że uchodzi z was chęć pier*olenia sie z tym calym pisaniem itd?
Matchy całkiem sporo, nawet czasem same piszą, często odpisują, ale zwyczajnie po zamienieniu 2-3 wiadomości poprostu nie mam juz siły na pisanie i ciągnięcie tego? O czym ciagle pisac i gadac z tymi dupami ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#tinder #podrywajzwykopem #badoo
Pobierz Luk_1mex - Macie czasem coś takiego że uchodzi z was chęć pier*olenia sie z tym calym...
źródło: comment_1641561561zwAxUvUqXU6uZVBN7tAaOJ.jpg
  • 44
@Luk_1mex:
Prawda jest taka, że naprawdę fajne laski mają od groma typów którzy je podrywają w realu. Jeśli laska zakłada tindera to tylko z 4 powodów:
1 - szuka jakiegoś chada na szybki seks
2 - liczy, że znajdzie na tinderze kogoś jeszcze lepszego niż ci którzy podbijają w realu (czyli cały czas będzie chciała lepszego)
3 - jest atencjuszką i podbija sobie ego tym ile ma lajków i ilu typów
@Luk_1mex: Mam tak od dwóch lat xD Raz na kilka miesięcy założę konto z myślą, że kogoś poznam, trochę poprzeglądam profile, #!$%@? mnie z kilkoma dziewczynami i w sumie usuwam konto. Jakoś nie chce mi się już nawijać kobietom makaronu na uszy i pisać to co chciałyby, żebym pisał. Nie żebym miał coś do kobiet, są spoko, z koleżankami lubię sobie pogadać, ale nie chce mi się jakiejś bajery odstawiać.