Wpis z mikrobloga

@Nowelizacja:

@Makak87: tak się dyskusja potoczyła, że o tym wspomniałam.


Nie ''sie potoczyla'' tylko Ty tu Wrzucasz posty ktore nijak sie do OP maja.

Wierzę, że na wykopie jest sporo kobiet, które mogą się pochwalić zrobieniem kariery (co rzutowało na ograniczenie związków) i są w podobnej sytuacji, co ja kiedyś.


Jak na razie pisalas ze sie ''uczysz na adwokata''. Akurat mialem kilku znajomych ktorzy tak samo sie ''uczyli'' i wiem
@Makak87: tak serio sobie odpowiedz: ubodło cię to, że jestem szczęśliwa? To prawda, że wiele aplikantów zarabia mało i muszą "odbębnić frycowe". Ja akurat zarabiam nieźle, bo pracuję w międzynarodowej kancelarii.

Zastanawia mnie to, że aż tak na siłę próbujesz obniżyć moje starania. Z jednej strony czytam, że mężczyźni patrzą tylko na urodę i wiek, a jak to zakwestionuję (w przypadku niektórych mężczyzn), to pojawiają się komentarze sugerujące to, że za
@Nowelizacja:

@Makak87: tak serio sobie odpowiedz: ubodło cię to, że jestem szczęśliwa? To prawda, że wiele aplikantów zarabia mało i muszą "odbębnić frycowe". Ja akurat zarabiam nieźle, bo pracuję w międzynarodowej kancelarii.


XD tak tak. Przemierzam vikop by zywic sie lzami goryczy i rozpaczy.

Zastanawia mnie to, że aż tak na siłę próbujesz obniżyć moje starania. Z jednej strony czytam, że mężczyźni patrzą tylko na urodę i wiek, a jak
@Makak87: Ojeezu, jestem zdania, że każdy powinien najpierw sobie odpowiedzieć na pytanie czego szuka w związku i potencjalnym partnerze/ partnerce (będzie mniej rozczarowań). Potem należy szukać według cech, które dla danej osoby są najważniejsze (biorąc poprawkę na to, że trzeba te wymagania dopasować do tego, co się samu reprezentuje).

Typie, wyszliśmy (przynajmniej) ja z tematu niedopasowania pod względem zawodu (tu op magazynier próbuje zarywać do lekarek/ inżynierek), po podejście czego szukają
@Nowelizacja: no jeśli ktoś poszukuje partnera seksualnego to wygląd jest na 1 miejscu.
Jeśli ktoś poszukuje związku to liczą się raczej podobieństwa ( wartości, poglądy, wykształcenie itp)
Tu nie ma co dyskutować ale mówię już o dojrzałych ludziach a nie małolatach z tiktoka.
@Mezomorfix: czyli się tak naprawdę ze mną zgadzasz,

Problem polega na tym. że wykop (przez pewien czas) przekonał mnie, że wygląd i wiek liczy się najbardziej do poszukiwania stałego związku. Ja tylko próbuję napisać, że niekoniecznie.
@Nowelizacja:

W T F

Czy Ty w ogole BIERZESZ POD UWAGE ze mezczyzni i kobiety inaczej oceniaja atrakcyjnosc partnera? I inaczej podchodza do kwestii finansowych (zasobow)? Ze tu nie ma przelozenia 1 do 1?

@Makak87: ojezu, poczekaj. Trochę cię kojarzę z tagów #tinder i #zwiazki. Nie było tak, że pisałeś, że lekarze nie chcą pielęgniarek (mimo iż to bardzo potrzebny zawód), ale szukają kogoś "innego"?


I CO TO WNOSI
@Makak87:
Za pozno na edit.

W sumie to wiem, że ja z tobą i @Marek_Rekus nie dogadamy się na tej płaszczyźnie, bo inaczej podchodzicie do związku. No ok, macie takie prawo. Nie wymagacie od partnerki dobrego zawodu i wykształcenia. Ok. takie macie wymagania. Nie znaczy to, że wszyscy mężczyźni myślą w ten sposób.


XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
@Nowelizacja:

A w praktyce jest tak, że ci lekarze i programiści, po dowiedzeniu się że szkolę się na adwokata, zaczynają wokół mnie skakać i się bardzo starać (powiedziałabym że nawet nadmiernie). A mam już zabójcze 27 lat. Tyle warte są opinie wykopków.


To prawda, jako inżynier potwierdzam, ze tak wlasnie robilem. Co prawda moja narzeczona miala „prosty zawod”, ale dyplom inżyniera mnie przekonał, ze ma potencjal. Dzisiaj juz pracuje w branzy