Wpis z mikrobloga

@Makak87: To można przeczytać na wykopie: "liczy się tylko młodość i uroda potencjalnej partnerki". A w praktyce jest tak, że ci lekarze i programiści, po dowiedzeniu się że szkolę się na adwokata, zaczynają wokół mnie skakać i się bardzo starać (powiedziałabym że nawet nadmiernie). A mam już zabójcze 27 lat. Tyle warte są opinie wykopków.

Wkurzam się tylko tym, że te opinie wykopków przez pewien czas rzutowały na moim postrzeganiu swojej
@Nowelizacja:

@Makak87: To można przeczytać na wykopie: "liczy się tylko młodość i uroda potencjalnej partnerki". A w praktyce jest tak, że ci lekarze i programiści, po dowiedzeniu się że szkolę się na adwokata, zaczynają wokół mnie skakać i się bardzo starać (powiedziałabym że nawet nadmiernie). A mam już zabójcze 27 lat. Tyle warte są opinie wykopków.


Atrakcyjnosc mezczyzny jest e duzo wiekszym stopniu definiowana przez jego stan posiadania i status
@Makak87: tylko to może mieć odniesienie w przypadku oceniania całości społeczeństwa. Jak celujesz w topowych mężczyzn, to wiek czy uroda nie jest aż tak ważna (musisz się podobać, ale nie musisz być najbardziej atrakcyjna). To próbuje powiedzieć.

Więc, #rozowepaski jak chcecie topowego mężczyzny, to kształcie się i rozwijajcie. Macie na zdobycie takiego mężczyzny dużo większe szanse niż młoda i ładna kobieta pracująca za kasą w biedronce. Taki ma być wydźwięk moich
@Makak87: tak się dyskusja potoczyła, że o tym wspomniałam. Wierzę, że na wykopie jest sporo kobiet, które mogą się pochwalić zrobieniem kariery (co rzutowało na ograniczenie związków) i są w podobnej sytuacji, co ja kiedyś. Informacyjnie piszę. Może zrobię w tym celu oddzielny post. Jak się z tym nie utożsamiasz, to nie musisz odpowiadać ¯\_(ツ)_/¯
@Nowelizacja: To nie jest hejt, tylko logika. Ty uwiodłaś top plebsu, a nie TOP. Milioner jest na szczycie, nei jakiś chirurg z polski xD. Różnica miedzy facetem mającym tylko 20k miesięcznie a mającym 300k miesięcznie jest kolosalna. Z drugiej strony też znając sporo majętnych ludzi, mogę powiedzieć że np. lekarze mają ładne laski, ale to nadal średnie laski. Nie top, kobiet.