Wpis z mikrobloga

Mireczki szukam zapachu dokładnie o tym składzie jak na zdjęciu. Przez przypadek znalazłem świeczki które tak pachną jak jeden z perfum z których korzystał mój wujek. Niestety nie mam możliwości zapytać czego używał :) To cudo ma na pewno 20+ lat. Patrzyłem na fragrantice ale cześć z proponowanych zapachów znam i to nie jest to :(

#perfumy
źródło: comment_1641395044sUBQRyM6QougnUnfdUnAjF.jpg
  • 16
to co zaproponowałaś to chyba dla kobiet :D to czego szukam to definitywnie dla panów :)


@Immortale: ach, teraz właśnie widzę. A wujek mieszał w PL? 20 lat temu w Polsce był dosyć ograniczony wybór perfum
@asique: Tak. Mogła być opcja, że dostał z USA bo mamy tam rodzinę i paczki latały :D podpytałem nawet mamę no ale nie pamięta też :)

Wysłałem jeszcze maila do producenta świeczki no ale póki co cisza a mnie już gniecie żeby wiedzieć co to :D
@Immortale: jeszcze taka uwaga, że nuty, które masz w świeczce, są zazwyczaj nutami bazowymi - pewnie to czułeś od wujka. Najprawdopodobniej nuty głowy już nie były wyczuwalne, więc brak jest trochę układanki
@asique: Hmm. Biorę to pod uwagę z drugiej strony dam sobie odciąć cokolwiek, że wszystko jest dosłownie 1:1 :)
Pójdę może do jakiejś Sephory, Douglasa czy innej perfumerii i może ktoś mnie naprowadzi :D:D:D