Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@maikeleleq: przy aktualnej sytuacji na rynku nie nastawialbym się na konkretny model. Szukaj jednego i drugiego, byleby był w dobrym stanie, z bogatym wyposażeniem i w sensownych pieniądzach. No i polecam jednak DSG, docenisz po czasie.
  • Odpowiedz
@piwakk: trudno tutaj trzymać jakiś poziom. Pierwszy wzywa ludzi od "debili", drugi zarzuca, że coś ze mną nie tak. Skoro tak łatwo przychodzi wam obrażanie innych, to przyjmę podobny język. Tak dzbanie bez wiedzy, megane ma też aktywny tempomat i ma auto hold, ale co ty tam w główce sobie urodziłeś, to nie wiem i pewnie sam nie wiesz. Koleś z pierwszego posta chce kupić auto do 35k. Z którego
  • Odpowiedz
Dla mnie jest prawie pewnym, że kupi za to inne auto z lepszym wyposażeniem i młodsze. Czemu? Bo wielu "januszy" myśli, że paseratii to prestiż i trzyma cenę.

@Beekeeper: widzisz, ale OP CHCE Passata albo Superba, a Ty mu Megane polecasz. Dalej nie widzisz absurdalności swoich wywodów? xD

co kupi za 35k, który rok i wyposażenia tego passata?

ale chce kupić takie auto i ja też bym nawet na Megane nie spojrzał i wolał starszego Passata, szczególnie na długie
  • Odpowiedz
@SpokojnyPan: zadaje wam pytanie jakie konkretnie auto kupi w tych pieniądzach, jakiego passata. Tutaj pojawia się problem, bo nikt nie odpowiedział. Koleś i tak kupi starego passata i nie moja brożka. Tylko wy się pucujecie jakbyście o aucie za 100k pisali, ale koleś chce kupić auto za 35k i imho nic fajnego za to nie kupi. Wyżej pisałem, że za 35k może kupić inne auto z lepszym wyposażeniem i młodszym
  • Odpowiedz
  • 1
@Beekeeper Megane 3 aktywny tempomat? Interesujące ( ͡º ͜ʖ͡º) auto hold też? Tym bardziej.

I nie obrażaj mnie, bo gówno wiesz a wyzywasz. Megane 3 nie ma żadnego aktywnego tempomatu czy auto hold, więc skończ gadać bzdury.
  • Odpowiedz
@piwakk: ja, w przeciwieństwie do ciebie, okazywałem szacunek, ale jak zacząłem czytać tak prostackie posty jak twoje, które były skierowane do mnie, to skończyłem z tym. Odpisuje ci tylko dla beki, bo widzę, że się napinasz jak przeterminowany balon. Ja pisałem o tym, że meganki mają auto hold, bo jest to prawdą. Teraz ty piszesz o 3 bo coś pewnie przegooglowałeś.

Tutaj dowód na to, że nie czytasz ze zrozumieniem tego co do ciebie pisałem, bo to jest meganka

1.Auto
  • Odpowiedz
@Beekeeper: No debil XD Nie napinam, ale nie wierzę w głupotę niektórych tutaj ;)

Który raz mam powtarzać, że cały czas mowa o Megane 3?

Twój pierwszy
  • Odpowiedz
@piwakk: nie potrafisz nawet zrozumieć tego co się do ciebie pisze, kedy pisałem o megane 3, a kiedy ogólnie o megankach. Jedyne co potrafisz to lecieć ad personam jak coś nie idzie po twojej myśli. Bardzo dobrze cie oceniłem. Prosiłem cie abyś do mnie nie pisał i dalej mnie meczysz, zero honoru. Leci blokada, bo nie lubię prostactwa i głupoty. Teraz sobie pisz do ściany ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@maikeleleq: jak technicznie wszystko to samo to bierz to co ma lepsze wyposażenie w środku mogą się różnić dodatkowymi bajerami które warto mieć. Części do VW mogą być drożdże niż do skody a jeździ się tak samo
  • Odpowiedz