Wpis z mikrobloga

W końcu muszę to napisać, bo ja naprawdę nie wiem czy większość bab teraz do wieku 25 lat to są takie pełzające po tym świecie lale, które bez zdania swoich rodziców, psiapsiołek i ludzi z instagrama nie zrobią nawet kupy? Mam (powinno się tu użyć chyba czasu przeszłego już ale elo tam) w otoczeniu kilka takich przypadków, a zatem:
a) jak wychodzicie coś zjeść, wypić kawkę czy na spacer to kończy się to robieniem jej zdjęć (żadne nie jest ok, bo ona mówi że ma #!$%@? ryj) lub robieniem zdjęć jedzenia, kawy czy alkoholi na instastory - plus jeśli coś udostępni, to nie ma opcji żeby Cię wysłuchała bo patrzy non stop kto jej to story oglądał;
b) tu już starszy przypadek - nieporadne dziewczę, które zmienia pracę co 3-4 miesiące bo nie jest w stanie chodzić do niej, przez urojone zaburzenia psychiczne: zostaje zwalniana bo po prostu nie przychodzi do pracy bo podobno ma sraczke bo życie jej nie miłe. Jedynie co chodziła, to gdy pracowała ze mną - ale faktycznie szef był Januszem wiec szybko stamtąd uciekliśmy. Oprocz tego, mieszkała poza domem rodzinnym u jakiegoś typa który dawał pieniądze na jej życie i teraz gdy żyje sama w zakupionym
  • 4
@patetyczna: duzo dziewczyn - kobiet taka jest. Moze z 70-80 procent. Zyja telefonami internetem wiec sa podatne na sugestie jeszcze głupszych od nich mimo ze jak by chciały to by takie nie byly. Teraz dziewczyna chcialaby nic nie robic, przeglądać telefon i zeby chlop na nia #!$%@?. Nie mowia ze kazda ale wiekszosc. Maja mnóstwo wymagań , sama nie dajac od Siebie nic. Wiekszosc facetów to takie simpy i utwierdzaja ich
@patetyczna:

Byli czwórką sympatycznych dzieciaków, które znakomicie się bawiły doprowadzając Yossariana do szaleństwa. Nie mogli zrozumieć, że jest staroświeckim, dwudziestoośmioletnim dziwakiem, że należy do innego pokolenia, innej epoki, innego świata, że rozrywki go nudzą i szkoda mu na nie wysiłku, i że oni go też nudzą. Nie potrafił ich uciszyć, byli gorsi niż kobiety. Byli za głupi, żeby zastanawiać się nad sobą i wpadać w przygnębienie.

Źródło: rozdział 32
Paragraf 22