Wpis z mikrobloga

  • 255
Parę dni temu pisałem, że chyba zamykają #odloty

Dziś mogę to potwierdzić, 31.I.2022 ostatnia nadzieja przegrywów zakończy żywot.
Po #roksa to kolejny wielki portal tego typu. Zapewne prokuratura również i do nich się dobrała.
Strony istniały ponad 15 lat.
Gratuluję rządom PiS! W krajach muzułmańskich, gdzie seks jest zakazany, frustratow jest najwięcej w tym aspekcie.

#bekazpisu #erotyka #seks
Pobierz
źródło: comment_1641295697sSHe3WxzBzwD49S3oJ45eL.jpg
  • 67
@slimek16 i tak i nie.
Masa facetów rzuci się na ero portale, więc może ceny wzrosną. Albo masa roks tam pójdzie więc ceny spadną.

Nie mam pojęcia :) ale na rynku roks to huragan
Skończy się tak, że kolejna władze, być może nie następna, ale ta po niej po tym co PiS wyprawia będzie bardzo "świecka", czyli zluzuje aborcję do poziomu sprzed "kompromisu" i zalegalizuje prostytucję, co myślę, że wyszłoby wszystkim na zdrowie. Bo te działania mają efekt odwrotny od zamierzonego - zakaz aborcji zmniejsza dzietność, bo część ludzi nie chce ryzykować konieczności urodzenia niepełnosprawnego dziecka itd., a zakaz takich portali nie sprawi, że ludziom zniknie
Gratuluję rządom PiS! W krajach muzułmańskich, gdzie seks jest zakazany, frustratow jest najwięcej w tym aspekcie.


@vartan: nieironicznie dokładnie o to im chodzi. Im bardziej będą sfrustrowani tym bardziej będą nienawidzić kobiet a to idealny target dla Konfederacji i Pisowców.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TheJaster: jest bardzo mała szansa, że któryś z polityków miał jakies zatargi z właścicielami tych stron i tak to poszło, podejrzewam, że jeżeli przez ileś lat z rzędu strona działa, a później wyparowuje w ciągu kilku dni, to nie jest to spowodowane przepisami

@Retsew: pewnemu kurduplowi pewnie ani na roksa ani na odloty nie dali zaruchac i zamknęli. Domyślam się, ze szczęście znalazł w ramionach okularzastego szczura w garniturze