Wpis z mikrobloga

@zmXsNU-17K: Słyszałem. Dla mnie bomba, będą ciuchy za grosze wyprzedawali (chociaż i tak te po przecenach i ze zniżkami są tanio ;)). Upadną i wstaną, taka kolej rzeczy. Pewnie jakby upadli to zmienią CEO, bo to on był głównym elementem zapłonowym skandalów. Ja tam lubię ich ciuchy.
  • Odpowiedz
@dzordzyk: @Nadrill: ja kupiłem niedawno tę kurtkę i też cena wydawała mi się absurdalna. Dopóki nie przymierzyłem

( ͡ ͜ʖ ͡)

btw grubość (tj gramatura) nie jest głównym wyznacznikiem ;s nieprawda to, że im grubsze tym lepsze
  • Odpowiedz
@SiekYersky: Ale dotykałeś tych koszulek z A&F? Są całkowicie inne w dotyku już #!$%@?ąc od faktu, że są grubsze. Mam też wrażenie, że nie rozciągają się tak jak te z mniejszą gramaturą. Swoją opinię wygłaszam po zakupie ~54 t-shirtów tutaj. Ten jest 55 :D
  • Odpowiedz
@dzordzyk: pewnie, mam jedną i bardzo sobie cenię. Po wielu wielu praniach wygląda praktycznie jak nowa, nigdy nie założona. I fakt, faktura tkaniny jest inna niż reszta koszulek z trochę wyższej półki.

btw też wydaje Ci się, że oni przed zapakowaniem perfumują te ubrania? Moja kurtka dosłownie pachniała ich zapachem Fierce :D


Swoją opinię wygłaszam po zakupie ~54


no to masz 'jakieś' podstawy przed oceną tej marki ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@SiekYersky: Swoją drogą, to jest też ciekawe, że jak kupujesz ciuch ze sklepu stacjonarnego to on właśnie też mocno pachnie, bo tam mają jakąś politykę, że co jakiś określony czas muszą spsikać sklep :D
  • Odpowiedz