Wpis z mikrobloga

Jestem po 2 dawkach, zaraz wychodzę na trzecią. Ale certyfikatu nie pokażę.

Co z tego, że jestem zaszczepiona, skoro miałam czelność urodzić się w Polsce? Więc żeby w dokumentach widniało moje imię, muszę pozwać starych i przejść przez #!$%@? badań, udowadniać że jestem kobietą.

Stan obecny? Po szczepieniach dostałam certyfikat. Żeby wejść w miejsce z wymaganiem certyfikatu musiałabym się potencjalnie wyoutować i tłumaczyć ze swojego istnienia, bo tu w certyfikacie jest napisane, że K\*zysztof, a przecież widać że jakaś baba przyszła.

Więc jeśli gdzieś będę musiała pokazywać certyfikat, to wchodzę jako Anna Maria Żukowska, albo wcale.

#lgbt #transblogasek #koronawirus #zalesie #neuropa
tpap - Jestem po 2 dawkach, zaraz wychodzę na trzecią. Ale certyfikatu nie pokażę.

...

źródło: comment_1641227739qXYESV5seUNauZ00v7O0ND.jpg

Pobierz
  • 165
A różni się to czymś od wieku, gatunku czy rasy psychicznej?


@kficzou: ?? Oczywiście, że tak. Wiek to na ogół jest skumulowana wartość doświadczeń + rozwój mózgu. Czasem się zdarza tak, ze ktoś kto ma 10 lat, ma już mózg typowego trzydziestolatka, ale dalej mu brakuje tego doświadczenia. Tak samo jak ktoś kto ma 30 lat może mieć mózg/pojmowanie 10 latka, i często to nazywamy opóźnieniem w rozwoju i jest to
@SirSherwood:

Tak samo jak ktoś kto ma 30 lat może mieć mózg/pojmowanie 10 latka, i często to nazywamy opóźnieniem w rozwoju i jest to leczone i takie osoby są pod opieką.


Zależy, bo też nie możesz generalizować i wrzucać wszystkie takie osoby do jednego worka.
Sądząc jednak po tym jak to funkcjonuje u nas, to za takie osoby zostałby uznany każdy trzydziestolatek który wykazuje choć minimalną cechę osób typowych dla dziesięciolatka.
@Mlodydroni: Czyli jeśli jesteś na przykład transkobietą która jest w trakcie tranzycji i zaczynają jej rosnąć męskie narządy płciowe, to jest wtedy facetem, czy jeszcze dziewczyną? Pytanie nieco podchwytliwe. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wypokk_:

ja rozumiem że sytuacja na rynku świń jest dramatyczna ale nie zmuszajmy się do tak drastycznych środków jak zmiana płci


Coś sugerujesz?
Kto kogo zmusza do zmiany płci?
Znasz może bosoby transseksualne, że ich tak obrażasz?