Wpis z mikrobloga

Jestem po 2 dawkach, zaraz wychodzę na trzecią. Ale certyfikatu nie pokażę.

Co z tego, że jestem zaszczepiona, skoro miałam czelność urodzić się w Polsce? Więc żeby w dokumentach widniało moje imię, muszę pozwać starych i przejść przez c-------y badań, udowadniać że jestem kobietą.

Stan obecny? Po szczepieniach dostałam certyfikat. Żeby wejść w miejsce z wymaganiem certyfikatu musiałabym się potencjalnie wyoutować i tłumaczyć ze swojego istnienia, bo tu w certyfikacie jest napisane, że K\*zysztof, a przecież widać że jakaś baba przyszła.

Więc jeśli gdzieś będę musiała pokazywać certyfikat, to wchodzę jako Anna Maria Żukowska, albo wcale.

#lgbt #transblogasek #koronawirus #zalesie #neuropa
tpap - Jestem po 2 dawkach, zaraz wychodzę na trzecią. Ale certyfikatu nie pokażę.

...

źródło: comment_1641227739qXYESV5seUNauZ00v7O0ND.jpg

Pobierz
  • 165
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

żeby w dokumentach widniało moje imię, muszę pozwać starych i przejść przez c-------y badań


@tpap: ale jak to działa, nie masz diagnozy? Bo jeżeli cały swój wizerunek i tożsamość zmieniasz bez faktycznej diagnozy GD, to może nie być za dobry pomysł
  • Odpowiedz
  • 0
@SirSherwood: serio uważasz to za realny problem? Przecież wystarczy w przepisie wpisać że imię decyzją administracyjną na mocy oświadczenia woli można zmienić jedynie raz (albo np. raz na 10 lat) a jak chcesz częściej to tylko za zgodą sądu.


@gatineau Czyli każdy Polak ma dostać możliwość zmienienia sobie w komputerze imienia i płci dowoli po pijaku dla jaj raz na 10lat XDDDD ale byłby to zajebisty świat, już widzę
  • Odpowiedz
@Mlodydroni: Narządy płciowe oznaczają płeć zewnętrzna. Warto pamiętać jednak, że płeć to jest spektrum i zalicza się do tego pojęcia: płeć chromosomalna, płeć gonadalna, płeć wewnętrzna, płeć zewnętrzna, płeć fenotypowa, płeć hormonalna, płeć metaboliczna, płeć socjalna, płeć mózgowa i płeć psychiczna.
  • Odpowiedz
  • 1
@SirSherwood Mam problem jak Mati sobie zmieni na przerwie płeć i na WUefie będzie w przebieralni z dziewczynami. Albo żula którego wezmą na słupa a potem zmienia mu dane na Karolina Pawlak [K] i szukaj wiatru w polu. Ale to mówię trzeba mieć wyobraźnię powyżej ośmiu klas podstawówki.
  • Odpowiedz
@trejn:

Czyli każdy Polak ma dostać możliwość zmienienia sobie w komputerze imienia i płci dowoli po pijaku dla jaj raz na 10lat


Jeżeli tak by wybrał żeby wykorzystać swoją wolność w ten sposób to czemu
  • Odpowiedz
@trejn: wiesz, jak wygląda proces "zmiany" płci i ile to trwa i co trzeba zrobić? I nie, nie zmienia się go "na przerwie" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaż muszę przyznać, że pomysł jednego "name change'a" na osobę (a już w ogóle raz na 10 lat) jest dla mnie absurdalny xD
  • Odpowiedz
Mam problem jak Mati sobie zmieni na przerwie płeć i na WUefie będzie w przebieralni z dziewczynami. Albo żula którego wezmą na słupa a potem zmienia mu dane na Karolina Pawlak [K] i szukaj wiatru w polu. Ale to mówię trzeba mieć wyobraźnię powyżej ośmiu klas podstawówki.


@trejn: Nie wiem czy mati ci ugotował mózg, czy wywiało ci go w polu, ale mówimy tu o zmianie IMIENIA, nie płci. Ja
  • Odpowiedz
@tpap: ale to jest prosty deal. Albo płaczesz przez zły system który sprawia że cierpisz jako trans. I wtedy uwaga - system ma to w dupsku. Albo uczysz się w nim funkcjonować i poprawiac swoją sytuację.

Możesz też n---------ć śnieg bo zimny albo autobus bo sie spóźnł, powodzonka.
  • Odpowiedz
@qwlghm: Cały świat żył w takim "uproszczonym" trybie do momentu kiedy Internet się aż tak nie rozkręcił. Teraz mamy wysyp pedalarzy, zaimkarzy i ludzi którzy się identyfikują jako ołówek automatyczny.

Ja nie wiem jak mogliśmy żyć bez tych wszystkich baśniowych stworów.
  • Odpowiedz