Wpis z mikrobloga

Beke ciśniecie z jajogłowego fana japońskich gier jak tylko się pojawi ale święta m'lady to już słówka nie można powiedzieć xDDD


@FoolyKewly: A jego materiały są krytykowane za wygląd tak samo jak Julii? Bo wydaje mi się, że wykopki cisną za to przy okazji, Julia obrywa głównie za wygląd, chociaż można stworzyć ładną listę tego, co z jej materiałami jest nie tak.

Wyśmiewanie kogoś za wygląd to domena idiotów.
@woldysznator_te_osiemset: To ja ci odpowiem bo widze ze sie strasznie zagotowałeś. Obejrzałem pare filmów i postanowiłem sobie wyrobić zdanie: nie dość ze jest brzydka , ma #!$%@? głos ale za to jest słaba merytorycznie i nie ma nic do przekazania. Wiec za ryjcem ida jeszcze inne mankamenty, pytanie tylko komu tam puszcza szpary ze ją tam trzymają xD chyba ze to jest jakis ukryty content dla 12 latków którzy pierwszy raz
bo widze ze sie strasznie zagotowałeś


@clickPLUS: wręcz przeciwnie, całkiem nieźle się bawię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

to teraz ja ci odpowiem. dość dawno nie oglądałem żadnego filmu tvgry i z tą dziewczyną nie widziałem ani jednego materiału. gość co wrzucił obrazek doczepił się o jej wygląd, i moja odpowiedź właśnie tego dotyczyła. jeśli dziewczyna nie nadaje się do składu tvgry z sensownych powodów to spoko, ale
@woldysznator_te_osiemset: wiem, jesteś mirkiem co więcej wrzucasz swój ryjec na mirko, wiec zdecydowanie wiem więcej o Tobie niż Ty o mnie. 2) wiec po #!$%@? bronisz kogos jak naawet się nei zagłębiłęś w temat xD ja przynajmniej obejrzałem coś żeby się wypowiedzieć. Teraz wychodzi na to że bronisz jej tylko w imie zasad, a ona na prawde jest mierna.