Wpis z mikrobloga

3) no nie znalazł u mnie na profilu tego co chciał i zaczął łżeć, no i co w związku z tym?


@woldysznator_te_osiemset: to że to był argument XD Dosłownie jedyny. I sytuacja jest binarna - albo bronisz tylko loszek albo nie. Najpierw kazałeś mu to znaleźć samemu a potem zacząłeś się rzucać że śmiał szukać. Innymi słowy na argument z góry "bronisz tylko kobiet" odpowiedziałeś z dołu.
Pobierz UsmiechNiebios - > 3) no nie znalazł u mnie na profilu tego co chciał i zaczął łżeć, ...
źródło: comment_1641241668HZLaY168IgmZ1vtnxTNnLa.jpg
zmasakrowany


@trejn: co zrobiony? xD
najlepsze jest to że mi się nie chciało poświęcić nawet jednej sekundy żeby wejść na twój profil, a ty mój przeglądasz na ileś miesięcy wstecz i jesteś do tego tak tępy że nawet sam nie wiesz co masz napisać, tylko musisz wklejać komentarz innego wykopka xDDD tamten nie wiedział już co ma pisać (prześledź jeśli chcesz, pewnie to zrobisz ( ͡° ͜ʖ ͡°
zacząłeś się rzucać że śmiał szukać


@Usmiech_Niebios: rzucać? ja mam przedni ubaw że tak wszedłem temu idiocie do głowy że musi wertować całą aktywność mojego profilu xD bawię się z nim jak kot myszą a ten geniusz nie jest w stanie tego w ogóle dostrzec

albo bronisz tylko loszek albo nie


to jakaś niepisana zasada wykopu, tak jak pierwsza zasada fight clubu, czy o co chodzi?
to jakaś niepisana zasada wykopu, tak jak pierwsza zasada fight clubu, czy o co chodzi?


@woldysznator_te_osiemset: no o to że albo przedstawiasz dowód albo nie. Proste. W sensie nie wiem jak to bardziej uprościć, możemy się obrażać, odnosić do filmów i innych dzieł kultury ale ostatecznie cała dyskusja sprowadza się do dowodu że i facetów broniłeś przed atakami z powodu wyglądu. Sytuacja pozostaje binarna, albo masz cytat, albo nie.
prrrrrt


@trejn: i ty chcesz udawać że jesteś poważny? xD ty przecież jesteś zwykłym debilem i takimi komentarzami tylko potwierdzasz swój incydent kałowy i brak ani jednej błyskotliwej myśli co mógłbyś mi odpisać jak człowiek na poziomie z dobrego domu (xD).

czemu wkleiłeś tu moje zajebiste zdjęcie z kotem, nie przeciążaj mózgu zbyt wieloma wątkami naraz i napisz chociaż tyle xD
@Usmiech_Niebios: wybacz, ale serio nie kumam. nikomu nie powinno się cisnąć tylko dlatego że ktoś jest brzydki i tyle, oczywiście wykopowa elita intelektualna dorobi zaraz do tego całą ideologię że jakiekolwiek bronienie kobiety w jakiejkolwiek sprawie to białorycerzykowanie, spermiarstwo, kukoldziarstwo i #!$%@? tam wie co jeszcze. wyraźnie chyba napisałem w drugim komentarzu, że kto powiedział że po grubym też wolno cisnąć, ale oczywiście zostało to zignorowane bo nie pasowało do narracji
@trejn: halo, geniuszu, co z tym kotem? naprawdę aż tak cię głowa boli od myślenia?

i teraz poważnie: najlepsze w tym jest to że nie widzisz swojej hipokryzji jak sam się orasz za każdym komentarzem, a udajesz jaśnie panicza z dobrego domu. wiem że mogłeś na to nie wpaść, 9 lat na wykopie robi swoje, ale mój komentarz dotyczył tego że wygląd dziewczyny nie ma znaczenia w kontekście kanału o grach