Wpis z mikrobloga

śmieszne bo jeden pisze

Daj link do jakiegoś twojego wpisu który staje w obronie faceta.

@trejn: lol, a co to, koncert życzeń? wejdź w mój profil i sobie poszukaj

po czym zgodnie z życzeniem drugiego robi sprawdzam i odkrywa że nie znajdzie

Niestety na twoim profilu wszystkie aktywności to obrona pięknych kobiet, cudownych istot, stworzeń idealnych których nie może dotknąć krytyka.

a na to ów drugi

misiu, umiesz czytać ze zrozumieniem
@Usmiech_Niebios: 1) pokaż mi gdzie jestem toksyczny
2) wskaż gdzie według ciebie jest błąd to którego się powinienem przyznać
3) no nie znalazł u mnie na profilu tego co chciał i zaczął łżeć, no i co w związku z tym?
4) tak, piszę o argumentach, ja potrafię ich sprawnie używać w przeciwieństwie do niektórych toksycznych wykopków
Ilość chamskich inwektyw:

Ja:

Spermiarz


Kulturalny wykopek @woldysznator_te_osiemset: który wypowiada się w temacie prowadzenia dyskusji:

jakiś randomowy wykopek analfabeta

jak ci się nie chce to utkaj dziurę

moje zdjęcie z kotem dałnie

co z tobą jest nie tak

ja #!$%@? xD

śmieszny jesteś, taka esencja toksycznego wykopka

jesteś sfrustrowanym koniobijcą i koneserem filmografii brazzersa

o czym ja pisze analfabeto

hipokryzję takich półmózgich przegrywów jak

jakbyś mógł to byś z dupy laski
cały dzień przeze mnie przepłakał


@trejn: może nie cały, ale to prawda, trochę płakałem


ja mam to w piździe


w to akurat nie wątpię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

innych którzy ci odpisali również zaatakowałeś pasywno-agresywnie


bo ci inni tak samo jak ty mają problemy z czytaniem ze zrozumieniem i logicznym myśleniem i też się rzucają #!$%@? wie o co. sam zresztą jak widzisz ci wszyscy "inni" przynajmniej
@woldysznator_te_osiemset: a kogo udaję? pytam poważnie, zaciekawiłeś mnie teraz


Nie sfrustrowanego prawiczka, który dla sporej części społeczeństwa jest uznawany za życiową niedorajdę i próbuje całą swoją uwagę skupić stając w obronie losowych dziewczyn w Internecie nawet w tak skrajnych sytuacjach, jak ktoś zauważa obiektywnie że kobieta ma nadwagę to ty cały czerwony musisz go zwyzywać. Większość twoich odpowiedzi w tym wpisie do innych użytkowników - nie tylko do mnie. To chamstwo,
trejn - > @woldysznatorteosiemset: a kogo udaję? pytam poważnie, zaciekawiłeś mnie te...

źródło: comment_1641240211aWoWOlUfnafMKdaIM05IP9.jpg

Pobierz
@trejn: powtarzam się, ale po prostu muszę: xDDD

tobie wykop naprawdę sprał mózg gościu, jesteś najlepszym przykładem że na tym portalu nie powinno się siedzieć za długo. gdybyś tylko wiedział jakie piszesz bzdury i jak się mijasz z prawdą to chyba sam byś sam się śmiał ze swojej głupoty xD dawaj psychologu, wykaż się i daj jakikolwiek sensowny argument na to że jestem sfrustrowanym prawiczkiem. pewnie nawet nie chciało ci się
wygląda jak wygląda. tvgry umówmy się - to nie są chady za wyjątkiem fangotten.


@skinrunner2: Fangotten chad XD? To lewacki simp cuckold akurat, to juz predzej Arasz. A ta typiarka mnie jakos nie irytowala do momentu gdy wypuscila material o Stardew Valley gdzie jak stwierdzila za sukcesem gry stoi dziewczyna autora ktora go nie rzucila jak przez kilka miesiecy pracowal nad gra i porzucil prace na etat XD i oczywiscie w
@woldysznator_te_osiemset: https://www.wykop.pl/wpis/60285141/do-tej-pory-nie-moge-sobie-jednego-wybaczyc-mozeci/ Najbardziej bawi że pod innym podobnym wpisie też zostałeś zmasakrowany, też zauważyli jaki frustrat jesteś

I naprawdę Mireczku, zluzuj majty i nie bulwersuj się tak, bo przed 30-stką wszystkie włosy ci wypadną. Zachowujesz się jak nastolatek, który przeżywa okres buntu i tupie nóżką na rzeczywistość, na którą i tak nie ma żadnego wpływu.


Dobra, starczy mi już udawanie że chce mi się do ciebie odpisywać. Więc zakończę dyskusje jak
trejn - @woldysznatorteosiemset: https://www.wykop.pl/wpis/60285141/do-tej-pory-nie-m...

źródło: comment_16412415889HoR10quI2hoyG1ErGWhJp.jpg

Pobierz