Wpis z mikrobloga

Dzisiaj na: https://www.youtube.com/c/TosąChinyDZIENNIK miał się ukazać odcinek o chińskiej medycynie. Niestety z powodów technicznych musimy go nagrać jeszcze raz. W zamian za to jedziemy jutro na wiochę i nagramy dla Was swojskie klimaty czyli to co lubicie najbardziej. Subskrybujcie i do zobaczenia jutro.
#tosachiny #chiny #medycyna #medycynanaturalna
LuckyStrike - Dzisiaj na: https://www.youtube.com/c/TosąChinyDZIENNIK miał się ukazać...

źródło: comment_1641128936gsZ8AuR3n1dLfqsfCI4kVp.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@MechanicznyTurek: @Relkin: według wszystkich badań na pewno nie pomaga, ale czasami może minimalnie szkodzić i dodatkowo leczy z nadmiaru pieniędzy i może lekko zwiększać próg bólu, ale lepiej chyba walić głową w ścianę niż używać tego :)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MechanicznyTurek: @Relkin: Nie działa. Nie ma żadnych naukowych dowodów a jak są to miernej jakości. Nigdzie nie znajdziesz metaanaliz związanych z tym tematem. Nie dajcie się nabrać tekstem który często tam występuje, czyli o wzmożeniu autoimmunologii poprzez stresor jakim są bańki. Jakby to działało to ludzie robili by sobie "malinki" na potęgę.
W Chinach, przez to że zrobili nagły skok technologiczny mając Xiaomi w ręku wierzą zarazem że
  • Odpowiedz
@to_jest_chyba_kurcze_zart: Podczas podnoszenia skrzynki w pracy, coś strzeliło mi w kręgosłupie. Moja wina, nie podnosiłem nogami tylko plecami, long story short jest takie, że dysk mi się wysunął, i żadne leki, zastrzyki nie pomagały. Lekarz neurolog który mnie prowadził rozważał operację, ale zdobyłem kontakt do innej pani neurolog, która poza normalną medycyną stosuje również wschodnią medycynę (ofc. prywatnie, ale kolejki takie że ludzie siedzieli do 3-4 rano). Zastosowała na mnie
  • Odpowiedz
@to_jest_chyba_kurcze_zart: no właśnie w tym jest sęk, że medyna naturalna często jest zaskakująco dobra i równie skuteczna co medycyna współczesna, dziś nikt nie neguje działania leczniczego takiego chociażby czosnku.
Był czas, że wszelcy medycy rezygnowali z natury na rzecz czystej chemii, dziś powoli niektóre SKUTECZNE rzeczy wracają do łask - ale trzeba wiedzieć co naprawdę działa, a co nie. Dlatego warto pytać.
Przykłady ludzi takich jak @Relkin pokazują, że
  • Odpowiedz