Wpis z mikrobloga

Jeżeli kogoś ominął ten wpis to polecam, dla mnie jeden z najlepszych na jakie trafiłem na wykopie przez ponad 10 lat przebywania tutaj:

Największa iluzja stworzona kiedykolwiek przez zwierzę. Traktat o przekleństwie świadomości swojego istnienia

https://www.wykop.pl/wpis/58123743/najwieksza-iluzja-stworzona-kiedykolwiek-przez-zwi/

#filozofia #astronomia #astrofizyka #nihilizm #ateizm #rozwazania #smierc #nauka #wszechswiat #religia #socjologia #spoleczenstwo
enforcer - Jeżeli kogoś ominął ten wpis to polecam, dla mnie jeden z najlepszych na j...

źródło: comment_1641060018yT6HuNHLoeCnYosQoPpLDW.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@enforcer: taki se, niespecjalnie wyróżnia się spośród podobnych, chyba że długością, a końcówka z koronawirusem już kompletnie słaba. jak dla mnie to lanie wody które by można streścić w jednym zdaniu bez żadnej straty.
  • Odpowiedz
@enforcer: jeśli już tagujesz "filozofia", to pozwolę sobie na pewien offtop, bo wiem, że na tym tagu siedzi kilka mirków dość zaawansowanych w kminie typu "filozofia".

Pamiętam jak dziś, kiedy siedziałem w liceum w pierwszej klasie i tego typu światopogląd bardzo do mnie przemawiał (taki, tj. entry level zapffe ripoff). Wydawało mi się, że to jest jakaś jedyna prawdziwa filozofia czy coś takiego - że z faktu istnienia jakiejś entropii, nieuchronnej
  • Odpowiedz