Wpis z mikrobloga

@CzarnyIwan: polecam kindle. Ciężko mi było na początku sie przesiąść i przeleżał w szufladzie prawie 2 lata ale teraz juz nie wyobrażam sobie czytać inaczej.
Lekki (można trzymać wygodnie jedną ręką w etui), przerzucanie kartek to jedno małe muśnięcie, a największy bajer to podświetlenie przez które czyta sie świetnie w nocy.
Lubiłem zapach nowej książki ale jednak według mnie papierowe wersje zabierają za dużo miejsca. Trzeba odkurzać z kurzu, a do
  • Odpowiedz
@CzarnyIwan: Ja w zeszłym roku kupiłem dwa regały na książki, każdy po 2m wysoki. Już muszę trzeci szukać, bo mi miejsca na literaturę brakuje. A czytnik mam i sporo na nim też czytam, głównie w podróży ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kotnaklawiaturze: Mam pozycje które czytam dla czystej rozrywki i odkładam na półkę i do nich nie wracam, ale mam również pozycje które cenię wysoko i uważam że są to arcydzieła. Przykładem może być Hrabia Monte Christo Dumasa, Sto Lat Samotności Gabriela Garcii Marqueza(nie widać na zdjęciu), Komu Bije Dzwon Hemingwaya(też nie ma na zdjęciu), Depesze Michaela Herra, Światło którego nie widać Doerra itd.
To są książki które najbardziej cenię i to
  • Odpowiedz