Wpis z mikrobloga

Chciałbym się pochwalić swoim księgozbiorem.
Mniej więcej 8 lat zbierania, większości kupiłem sam, kilka dostałem w prezencie. Pozycje przeróżne od klasyki pokroju Hrabiego Monte Christo, przez biografie Stalina aż do Koranu i dzieł Papieża Benedykta. Strasznie dumny jestem z tej sterty makulatury ()
#ksiazki #literatura
CzarnyIwan - Chciałbym się pochwalić swoim księgozbiorem.
Mniej więcej 8 lat zbierani...

źródło: comment_1641042079CkaeHQnMNDD9VgsbrSETH6.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dawid131: Też już mnie powoli zaczyna denerwować czytanie papierowych wydań. Czytam wieczorami, muszę trzymać książkę by się sama nie zamykała, przyjmować jakieś dziwne pozycje, nierzadko z czołówką na głowie bo ciemno ;) Dlatego niedługo kupuję swojego pierwszego Kindla. Wyprzedaję część kolekcji, niemniej niektóre ulubione pozycje zostawiam z sentymentu.
  • Odpowiedz
@Raveen: ja to ostatnio mam takie pozycje na lenia do czytania że to głowa mała. Czytanie przed snem bokiem nad głową z ręka podparta o oparcie łóżka xDD Żałowałem że tyle lat czekałem żeby sie do tego przyzwyczaić, ale nie ma nic lepszego od podświetlanego czytnika.
Jest pełno takich uchwytów i można sobie coś dopasować pod rękę tak że kindle nie wypada i nie trzeba go wcale trzymać. ( ͡
dawid131 - @Raveen: ja to ostatnio mam takie pozycje na lenia do czytania że to głowa...

źródło: comment_1641415840rn2MhDz2a0TUpFLmyzVYeF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz