Wpis z mikrobloga

@Arturrow: mozna sie bawic w sylwestra i nie byc gwozdziem w #!$%@? dla innych ludzi, serio. Muza nie musi #!$%@?, ze kolumny leca z polek, ryja tez nie trzeba drzec, zabawa bedzie taka sama.

zastanow sie czy warto sobie #!$%@? jakas tam relacje z sasiadami z tak debilnego powodu. nic zupelnie sie nie stanie jak odpiszesz "ok, troche scisze" i faktycznie troche sciszysz. Z sasiadami warto dobrze zyc, jesli nie sa
"ok, troche scisze"


@crahn: i myślisz że coś to da? Zaraz mi napisze żeby nie chodzić po pokoju bo kroki się niosą po suficie. To jest ten typ sąsiada co jak głośniej pierdniesz to już leci z japą do ciebie że za głośno pierdzisz i jej to przeszkadza, serio sąsiad jak raz szedł z zakupami to drzwi z klatki trzasły bo nie miał jak przytrzymać to już z mordą leciała.
Szkoda
@Arturrow: nie wiem ziomek. daje ci tip z perspektywy ojca/sasiada. warto kruszyc kopie o to, ze muzyka w sylwestra jest za glosno? jak dzieciak nie moze spac to wszystko moze #!$%@?, probujesz eliminowac kazdy mozliwy powod, zeby chociaz troche po ludzku odpoczac, nawet nie fizycznie a psychicznie. Mozesz byc przewrazliwiony bo od kilku dni dziecko daje w kosc i brakuje ci juz sily.

Wypominanki co ktos tam kiedys robil w takiej
@crahn: spoko rozumiem, ściszę muzykę ale to i tak nic nie da, bo byłem na klatce i rozmawiałem z sąsiadem i też dostawał sms-y od naszej sąsiadeczki mimo że nawet telewizora nie ma włączonego a na całej klatce słychać głośne rozmowy, muzykę itd. więc wychodzi że sąsiadka wypisuje do wszystkich w bloku, żeby się zachowywali i nie puszczali muzyki, mimo że nie wie u kogo jest impreza.
OAEEAAEEAEA SYLWESTEERRE TRZEBA SIE ANPEJRDOOOLICI AEEAAEAE MLODYY RWKAAAAA GLOSNIEEJ AHAAHHAH ALE STARA RURA MA TERAAZ KURRWRW #!$%@? BOMEBLKKII

Zastanow sie chwile kto tutaj jest zenujacy, ty czy sasiadka.


@crahn: dobrze powiedziane, słuchanie muzyki głośno w bloku to patologia, jak ktoś miał takich sąsiadów to wie o czym mówię. zazwyczaj są to ludzie dziecinni i korzystają z dziecinnych argumentów typu "ale urodziny, ale sylwester, ale imieniny, ale (inna okazja raz na tydzień)"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Arturrow: Babeczka normalnie poprosiła bo dzieciak się budzi, a też chciałby odpocząć/iść spać. Akurat szkalowanie normalnej matki jest bardzo słabe. Normalnej i porządnej matce należy się szacunek, zrozumiesz jak sam zostaniesz ojcem. Wiadomo, że roszczeniowym madk0m pluć na pysk, ale z tego fragmentu faceta wydaje się być kulturalna osoba chcącom iść na kompromis