Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@etherway czyli fotoradar, jak one w Holandii wyglądają, bo często widziałem znak o kontroli prędkości, nie o odcinkowym pomiarze, a fotoradaru nie widziałem później, są jakoś schowane?
  • Odpowiedz
a moze by tak..nie wiem...hmmm jezdzic zgodnie z przepisami?


@etherway: Nie zawsze jesteś w stanie sprostać wymogom.
Jeśli na długości 20km autostrady masz ograniczenie do 100 km/h z odcinkowym pomiarem prędkości i jedziesz około tej stówy, to równie dobrze może wyjść średnia 102 km/h i mandat murowany.

Wjeżdząjąc za TIRem na skrzyżowanie gdzie kamera wyłapuje jadących na czerwonym, możesz nie zdążyć zjechać i 250 euro mandatu wpadnie.

I tak najczęściej używam
  • Odpowiedz
Nie zawsze jesteś w stanie sprostać wymogom.

Jeśli na długości 20km autostrady masz ograniczenie do 100 km/h z odcinkowym pomiarem prędkości i jedziesz około tej stówy, to równie dobrze może wyjść średnia 102 km/h i mandat murowany.


@mrKoval: Zią co Ty #!$%@?...od 10 lat jazda po autośkach z tempo ustawione na na 104/124 i zero mandatow, nie demonizuj
  • Odpowiedz
na #!$%@? jakies apki itp i dawanie faka, w kraju, ktory zgodnie z przepisami jestes w stanie przejechac w 2,2,5h caly :D


@etherway: żeby być 3,5 minuty wcześniej w pracy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Peter_Parker:
Czasami czymś Caddico podobnym potrafią również stać na poboczu. Ogólnie każde auto stojące na poboczu to bardzo dobry powód by zwolnić do przepisowej prędkości
  • Odpowiedz