Wpis z mikrobloga

Mirki, pijcie ze mną kompot. ()
Dziś mija kolejny dzień, w którym nie uległem chorej modzie i NIE ZROBIŁEM sobie tatuażu. Nigdy nie popełniłbym tej głupoty gdyż:

1. Mam rozum i godność cywilizowanego, białego człowieka.
2. Zakładam rozwój w sferze intelektualnej, spolecznej i duchowej.
3. Mam swiadomość że moj swiatopogląd bedzie sie zmieniał wraz z upływem lat.
4. Moja obecna powłoka i mindset nie sa moja finalną formą.
5. Nie mam kompleksów, nie musze robić czegoś by sie komuś przypodobać.
6. Zostałem wychowany przez rodziców w duchu szacunku do własnego ciala.
7. Moje cialo to moja swiatynia, a nie wagon PKP który można otagować i wysrać się.
8. Nie jestem zaburzonym nastolatkiem ze sklonnosciami do autoagresji, ani glupim baranem ślepo podążającym za stadem.
9. Jestem świadomy negatywnych konsekwencji zdrowotnych, finansowych i wizerunkowych płynących z wykonania bohomaza.
10. Swoją wartość buduje na tym jakim jestem czlowiekiem, a nie na tym jak wyglądam.

Bądz sigmą, bądz jak ja.

#tatuaze #bekazpodludzi #rozowepaski #logikarozowychpaskow #tatuazboners #bekazlewactwa #polskiedomy #bekaztwitterowychjulek #p0lka #wygryw #chwalesie #pokazmorde
daeun - Mirki, pijcie ze mną kompot. (。◕‿‿◕。) 
Dziś mija kolejny dzień, w którym nie ...

źródło: temp_file5628396297782930747

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
5. Nie mam kompleksów, nie musze robić czegoś by sie komuś przypodobać.

10. Swoją wartość buduje na tym jakim jestem czlowiekiem, a nie na tym jak wyglądam.


@daeun: Dlatego napisałem wysryw gdzie szczycę się swoim wyglądem bez tatuaży i próbuję uzyskać atencję od randomów XD

Jeszcze napisz, że jesteś skromny XD
  • Odpowiedz
@daeun: jesteś zwykłym plackiem a nie sigmą xDDd piszesz ten post tylko po to bo szukasz akceptacji i usprawiedliwienia dla własnych kompleksów.
  • Odpowiedz
@daeun: a odpowiadać na to będą Ci, którzy mają i poniekąd wiedzą w duchu, ze to wielki obciach ale będą sobie tłumaczyć na swój sposób jakie to fajne ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 4
@kosmita Heheheh wygrałeś mi dzień tym komentarzem XD brawo

jesteś tłukiem kartoflanym a nie sigmą. Od kiedy sigma tłumaczy komukolwiek powody swoich działań?
  • Odpowiedz
zgaszony jak pet, a myślał że zabłyśnie na portalu z kotkami i i śmiesznymi obrazkami xDD
  • Odpowiedz
@daeun pisz że:

10. Swoją wartość buduje na tym jakim jestem czlowiekiem, a nie na tym jak wyglądam.


W poście w którym flexujesz się że nie masz tatuażu

XD
Wiem że to zarzutka, ale wciąż xD
  • Odpowiedz
w którym nie uległem chorej modzie i NIE ZROBIŁEM sobie tatuażu


@daeun: ty nie uległeś bo patrzysz na innych, sigma robi co chce
  • Odpowiedz