Wpis z mikrobloga

Sylwester marzeń. Absolute 0,7l grejpfrutowy dla jednego chłopa, paczka fajek + mirko z wami.
Pojawie się głosowo na pewnym niebagatelnym streamie, więc 95 % szans że dzisiaj mnie usłyszycie. Zachęcam, będzie przyjemnie, kontrowersyjnie i nietuzinkowo. Zainteresowanych zachęcam do zaplusowania, to będzie lista z której wszystkich zawołam. Chyba jeszcze Bordo faryzejski zapowiadał dzisiaj stream
chociaż po tym co on uczynił skrzywdzonym ludziom mam nadzieję że nie będzie miał zainteresowania #przegryw
Pobierz Mescuda - Sylwester marzeń. Absolute 0,7l grejpfrutowy dla jednego chłopa, paczka faj...
źródło: comment_1640957973Zs7KfcQvU4kEW92nYIc6Jp.jpg
  • 32
@Mescuda: Ja nawet nie śledzę twoich wypocin, ale na pewno jesteś trollem, wszędzie ciebie pełno i myślisz, że jakąś gwiazdą jesteś, bo piszesz na wykopie. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@an0nisnanana: nigdy siebie nie nazywałem gwiazdą, to tacy ludzie jak ty ciągle mi przypinają łatke ''celebryty'' na tym portalu
jednak to fakt że cieszę się pewna popularnością, co tu ukrywać
@Mescuda: Nie musisz używać tego słowa, żeby tak myśleć. Przychodzisz poinformować, że można cię POSŁUCHAĆ, no co za wydarzenie, Bóg się rodzi. Wnioskuję też po autoafirmacji w profilu, oraz wykreowanej postaci, przegryw by takich rzeczy nie robił.