Wpis z mikrobloga

No to czas na podsumowanie 2021r. Był on dla mnie bardzo dobry, gdyby nie panika wokół #koronawirus to już w ogóle byłoby świetnie.

Na plus:
- Dobry zwrot inwestycji w kryptowaluty, akcje i metale
- Kupno mieszkania z 45% wkładem własnym
- Rozwinięcie życia towarzyskiego (wcześniej też było dobrze, ale w tym roku było jeszcze lepiej) - odnowienie kontaktów z ludźmi ze studiów i z byłej pracy
- Duży progres w programowaniu
- Na początku roku podwyżka 15%
- Zmiana pracy na lepiej płatną o ok. 30%
- Mimo braku szczepienia nie zachorowałem na Covida
- Dzięki ryczałtowi 12% dla programistów nie stracę aż tak dużo na Nowym Ładzie
- Relacje z moją najbliższą rodziną stały się jeszcze lepsze

Neutralne:
- Strata ok. 1000zł w bukmacherce, ale bardzo dobrze się przy tym bawiłem

Na minus:
- Starzeję się, z roku na rok czas coraz szybciej biegnie, ani się obejrzę a przyjdzie mi odchodzić z tego świata ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- Wszechobecna panika covidowa, ograniczenia mojej wolności i praw obywatelskich
- Lekkie problemy ze zdrowiem, muszę sobie porobić różne badania, trochę się cykam że wyjdzie jakiś rak albo coś innego.
- Sporo kasy wydałem na zęby (wyrwane dwie ósemki, 3 zaplombowane zęby), z czego jeden ząb chyba będzie musiał zostać poprawiony ;/
- Nie założyłem aparatu na zęby, mimo takiego planu na końcówke 2021.
- Podnoszenie stóp procentowych - zabezpieczyłem się przed wysoką inflacją, ale nie spodziewałem się wysokiej inflacji i dużego podnoszenia stóp. Jeśli stopy wzrosną do 15-20% to będę musiał żyć jak mnich, mimo niezłych zarobków.
- Wygląd Tyrella Wellicka z serialu Mr Robot tak mi się podoba, że obawiam się o swój heteroseksualizm ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Na nowy rok życzę, żeby był jeszcze lepszy niż ten ;p Żebym sobie w końcu chwilę odpoczął od pracy i żeby Covidoza w końcu ustąpiła.

#podsumowanie2021 #sylwester #chwalesie #wygryw #podsumowanie #oswiadczenie #2021 #sylwesterzwykopem
Pobierz trevoz - No to czas na podsumowanie 2021r. Był on dla mnie bardzo dobry, gdyby nie pa...
źródło: comment_1640948791lEyvZ7dkYd8eaUBxr4CbHl.jpg
  • 7