Wpis z mikrobloga

#thehunter #thehuntercallofthewild
No i przyszedł (prawie) ten moment...
mam 70k brakuje mi pięć 5k i mogę kupić .300 z dodatku Yukon, mogę mieć 7mm za chyba połowę i 338 z podobno minimalnie mocniejszym kopem za 60k, ale te dwie są jednostrzałowe a 300 jest normalnym sztucerem z magazynkiem.
Na YT porównania i każdy coś innego pisze, mój styl gry to jednak taki, że czasem nie trafię, czasem jest kilka smakołyków obok siebie, to mnie kusi wywalić cały magazynek niż potem sobie pluć bo jeden strzał nieudany. DO tej pory grałem na jeziorach i trochę u ruskich w zimę, łosie zabijam z 30-06, ale to loteria, szczególnie z dalszej odległości, nienawidzę śledzić łosia pół godziny by nagle ozdrowiał, pies stracił trop, jeszcze bezczelnie mi wybiegnie z krzaków i zanim wceluję już go nie ma... tak naprawdę wszystko robię 30-06, trochę mnie odstrasza że .300 jest na klasy 7-9, to bym go wyciągał tylko na łosie wzwyż, a tak to tylko dźwiganie, a 7mm jest chyba 4-7, to tu już by mi jena broń odpadła, szczególnie że latam z łukiem i wiadomo, bez plecaków.
Chyba zrobię save'a w oddzielnym katalogu, pogram trochę .300 i jak nie podejdzie to wrócę i kupię 7mm, albo uzbieram na 7mm i będę miał to i to.
PS
te dziki u ruskich to jakieś po**ne, zacinają się w skałach, coś tam beczy, szczególnie w nocy, nagle jeb bomba nie widom skąd i jednej trzeciej życia niema;), rewolwery magnum nie pomagają bo ta animacja jest dłuższa niż bym wyciągnął łuk, skalibrował celownik i strzelił;).
Nie mogę się doczekać co to będzie jak pójdę na mapę z lwami czy innymi bawołami, tam to chyba trzeba apteczki już nosić.

Dawno mnie tak gra nie wciągnęła. jeszcze by dali więcej elementów survivalu to by był ideał.
RabarbarDwurolexowy - #thehunter #thehuntercallofthewild 
No i przyszedł (prawie) te...

źródło: comment_1640888786CDLcZOjoT4KbT2FeZlspVs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz