Wpis z mikrobloga

@t0mI84: masz na nim albo planujesz okleić PPF? Zawsze to duże zabezpieczenie lakieru. Auto robione w Polsce czy już ściągnięte dłubnięte? ECU Performance jest chyba królem w przeróbkach GT-R w Polsce.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Pio23 kupione w Polsce i dlubniete w Polsce,ale już nie dłubie to nie ma sensu.700 koni to jest aż nadto ja podziwiam tych wariatów co 1000 koni wykręcają:). Gdzie to przełożyć by trzeba było po pasach tylko startowych jeździć
  • Odpowiedz
Co Ci dolega, że nadal singiel?


@Szafran: brak chęci bycia niewolnikiem kobiety, dzieci? xD

Do tego single więcej ruchają niż żonaci co mają cały czas tą samą babę przez 20 lat xD

Generalnie bycie żonatym to pokaz swojej naiwności
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Szafran nic mi nie dolega hehe jak mam siedzieć z idiotka jakoms to wolę być sam.Na koleżanki nie narzekam w znalezienie normalniej kobiety w tych #!$%@? czasach to graniczy z cudem.szybciej w totka wygrasz
  • Odpowiedz
@t0mI84: 700 w zupełności musi wystarczyć. Jak auto dłubane w Polsce to spore szanse że właśnie w ECU Performance, bo sporo GT-R robili. Swego czasu najszybsza Godzilla też była zrobiona u nich. Star R35 Godzilla (1000KM) z Polski wygrywała na Unlim500 w Rosji. Później był Robin też z ECU, ale nie pamiętam czy na Unlim startował. Swoją drogą szkoda że teraz chyba już polacy nie startują na Unlim, a przynajmniej
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@To_The_Moon dziękuję i również gratuluję doskonałego wyboru:))))).Jak przypłynie to wyślij parę zdjęć na priv jestem ciekaw tego cacka:). Podejście do życia Mamy akurat podobne:). Pozdrawiam Serdecznie :)
  • Odpowiedz
@t0mI84

na wiosnę chce skończyć na Poznań

Daj znać parę dni wcześniej jeśli można obejrzeć furę. Wezmę dzieciaki żeby sobie posłuchały :) rozumiem że na tor?!
U mnie za słabe chamulce :/
Mega fura!
  • Odpowiedz