Wpis z mikrobloga

dokładnie ale ja nie jestem facetem na poziomie więc kupiłem sobie gtra :) bo Emka przy ty to jest auto dla emerytów:)


@t0mI84: bitch please m5 cs g30 ma praktycznie takie same osiągi, a przy tym jest nieporównywalnie lepiej wykonana, wygodniejsza i bardziej luksusowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@bylem_zielonko praktycznie takie same osiągi na papierze, które się nie przekładają na realne porównanie na ulicy.Inni sobie kupią ta M5 a inni kupią RSa np :) każdy gra jak ma :)
  • Odpowiedz
@t0mI84: ło stary, gtra utrzymać to podobno jest masakra, koszty niesamowite. Oby służył jak najdłużej. Nie ma nic lepszego niż ryczący silnik :D Szkoda życia na nudne, wolne auta, sam sobie sprawiłem nową s3 ostatnio i nie żałuję ani złotówki wydanej na ten samochód ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bylem_zielonko no i #!$%@? z tym poza niemcami jest też Japonia i choćby USA. Nie wszyscy co mają hajs chcą się fleksować BMW i benzem po marka premium itp. Jeden woli bułki drugi córkę piekarza jak to mówią .

Właścicielowi gratuluję zakupu oby służył a możliwośći modów są nieskończone więc jak się znudzi zawsze coś można pozmieniać.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@giorgioborgio a dziękuję :) z pracy :) nikomu nie ukradłem:). Pisałem parę wpisów wcześniej czym się zajmuję na pewno nie jestem tym słynnym programistą :)
  • Odpowiedz
to podstaw mi taką emke i sprawdzimy na żywo:)


@t0mI84: CS ma 635 KM, 3,0 do setki i napęd 4x4 myślę, że różnica byłaby bardzo nieduża, a jak dodać chipa (bo ten gtr ma chyba niefabryczną moc?) to się zrównają
  • Odpowiedz
no i #!$%@? z tym poza niemcami jest też Japonia i choćby USA. Nie wszyscy co mają hajs chcą się fleksować BMW i benzem po marka premium itp. Jeden woli bułki drugi córkę piekarza jak to mówią .

Właścicielowi gratuluję zakupu oby służył a możliwośći modów są nieskończone więc jak się znudzi zawsze coś można pozmieniać.


@Kingside: ja obalam postawioną tezę, że "BMW M w porównaniu do GTR to jest
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@bylem_zielonko to mało istotne każdy kupuje to co lubi i grunt aby każdy był zadowolony::).Ja na codzien jako daily car mam Audi A6 C6 3.0 D quattro mapniete na prawie 300 koni i też mi się dobrze jeździ hehe
  • Odpowiedz