Wpis z mikrobloga

Po obejrzeniu Matrixa 4 stwierdzam że ten film koło Matrixa nawet nie stał i Matrixem nie powinen zostać nazwany. Toż to profanacja trylogii! Już po zwiastunie wiedziałem że to nie będzie hit ale poszedłem do kina i dałem mu szansę... No i wyszło gorzej niż zakładałem. Zamiast epickich scen walki- chaotycznie nakręcona papka. Zamiast efektów specjalnych które odmieniły branżę- nic co by zachwyciło i zapadło w pamieci. Zamiast zielonego filterka i eleganckich czarnych kostiumów i okularów- kolorowy chłam. O scenariuszu nie wspomnę, a te śmieszne maszyny i Morfeusz z klocków LEGO wywołały tylko uśmiech politowania... Do tego oczywiście na każdym kroku lewactwo, no ale czego się spodziewać po chłopie który obciął sobie kuśkę i świruje kobietę. Jako fan trylogii jestem w szoku jak bardzo twórcy to #!$%@?...Nie polecam!
Tak powinien wyglądać Matrix: #film #matrix #bekazlewactwa
źródło: comment_1640793986bGKMWoqYWmLLtjeaVbUoZD.jpg
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pogromca_pedryli: Spoko, a ja lubię bić napotkanych przechodniów. Staram się nie bić wszystkich, tylko co dwudziestego, a to według twojego toku rozumowania jest w porządku. ¯\_(ツ)_/¯

Też nie rozumiem ludzi, którzy mają #!$%@? i mają problem o to, że biję niewinnych ludzi tylko raz na jakiś czas. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@StaryWedrowiec jak na gościa który zgrywa Einseina na portalu ze śmiesznymi obrazkami to wymyśliłeś przykład gorzej niż z dupy... Tak poza tym, to wydaje mi się że pisząc komentarz na takim portalu to ważniejsza jest treść i jakieś fajne wnioski a nie to czy ktoś zapomniał postawić przecinka... Polecam wyjąć kija z dupy bo nie siedzisz na kartkówce z polaka w pierwszej ławce.