Wpis z mikrobloga

Taka sytuacja. Bankomat Euronet. Wypłacam 1000 zł z (wtedy jeszcze) banku @Idea_Bank obecnie banku @BankPekaoSA - rzecz dzieje się 8 listopada. Bankomat coś tam mieli, pryka, tyrka i pieniądze oraz wydruk nie wychodzą. Dzwonię do Euronetu. Ci wysyłają mnie do banku, żebym złożył reklamacje. W międzyczasie widzę, ze przyjeżdża ochroniarz i z tylu bankomatu coś tam gmyra i bierze kasetkę. Wkładam telefonicznie reklamacje w banku. Dostaję potwierdzenie na maila. Po miesiącu dostaję odpowiedz, że sprawa skomplikowana i przedłuży się wyjaśnienie do 28 grudnia. Wczoraj otrzymuję pismo, że nie oddadzą, bo według nich wszystko poszło bez problemu (czytaj: wypłaciłem pieniądze). Jestem załamany. 1000 złotych wyparowało według nich. Czy ktoś miał podobną sytuację? Co robić? Jakieś rady? Pomysły? #banki #bankowosc #reklamacja #bankomat
proce55or - Taka sytuacja. Bankomat Euronet. Wypłacam 1000 zł z (wtedy jeszcze) banku...

źródło: comment_1640788762xzpYVt2vY88QYNbZn9Cwrq.jpg

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@proce55or: polska,kraj gowna. Ja w ni wyplacalem kiedys 20gbp I jakos tak wyszly ze wpadly w dziure gdzie sie kasetka otwiera. Tel do banku I po 2 tygodniach kasa na konto wrocila... walcz o swoje nie daj sie.
  • Odpowiedz
@proce55or: Miałem podobną sytuację, jednak ja wypłaciłem kasę i nie wyjąłem z bankomatu (xD). Dopiero po drugiej reklamacji w banku, wysłali info do euronetu, po czym przeliczyli kasę i dostałem zwrot xDD
  • Odpowiedz
@proce55or: Ja bym się odwołała i napisała, ze pieniądze trafiły do podmiotu zewnetrznego, nie do Ciebie. W związku z tym, ze korzystasz z usług banku, a bank wskazuje jako możliwe do wypłaty pieniądze z urządzeń innych firm, to prosisz o zwrot pieniędzy
  • Odpowiedz
  • 3
@proce55or
Kobita miała podobną sytuację. Bankomat popyrkał i nie wydał pieniędzy. W naszym przypadku wystarczył telefon do banku i powiedziano nam że widać próbę wypłaty z konta ale nieudaną i pieniądze nie zostaną pobrane z konta. Walcz o swoje i odwołuj się od ich decyzji.
  • Odpowiedz
@K_eM1: no to absolutnie niepodobna sytuacja, bo on ma poprawnie zaksięgowaną transakcję po stronie banku. przecież u twojej kobiety to nawet nie pobrano pieniędzy.
  • Odpowiedz
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@proce55or: Miałem problem z wpłaceniem gotówki na swoje konto, z własnej winy przy tym, tak
Nie w Polsce. Bankomat należał do banku, kwota 50 €, zgłosiłem, otrzymałem pieniędzy na koncie przez 6 dni. Jeszcze kartę zjadł, wydali nową kartę bez pobierania dodatkowej prowizji.

Porada: kontynuuj nadal, odwołaj się od decyzji. Co do ochroniarza – nie ma żadnego znaczenia czy on przyjeżdżał, czy nie. Pieniędzy ty nie otrzymałeś. Powinny zwrócić.
  • Odpowiedz
Ja miałem taka akcje w ING - jest sobie piątek godzina 20:00 robię wpłatę we wpłatomacie, wszystko gra. Następnie wpłacone pieniądze sobie wysyłam na prywatne konto za pomocą elixiru. Patrzę pobrało pieniądze w Pekao tez mam itd powiadomienie na aplikacji ing ze mam mniej na koncie o x kwotę. Rano się budzę patrzę a tu pieniądze na obu kontach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@proce55or: koleżance z pracy bankomat BNP pariba się zawiesił gdy wypłacała chyba 3 tys. po prostu zgasł na chwilę i kasy nie wypłacił, bankomat był w siedzibie banku, poszła więc do personelu oczywiście grażyna stwierdziła że to nie możliwe druga grażyna coś burkneła że to drugi raz dziś coś ten bankomat szwankuje, za co dostała zjebe od przełożonej xD... kazali złożyć reklamacje... po paru dniach wiadomość reklamacja odrzucona - pieniądze
  • Odpowiedz
@proce55or: mi przy zmianie banku z idei na pko, ale jeszcze z działającej karty idei, wyszło ponad 2k zł do dziwnej instytucji, sprawa w toku, ale wydaje mi się, że bez nadzeji.

Nie wiem czy na 100% prawda, ale znajomy mi opowiadał, że jego ojcu przy zmianie banku zaginęło 40k zł. Przelew wyszedł z konta, a na drugie nie przyszedł... Pieniędzy niby nie ma, nie było i nie będzie...

Wnioskuję,
  • Odpowiedz