Wpis z mikrobloga

Taka sytuacja. Bankomat Euronet. Wypłacam 1000 zł z (wtedy jeszcze) banku @Idea_Bank obecnie banku @BankPekaoSA - rzecz dzieje się 8 listopada. Bankomat coś tam mieli, pryka, tyrka i pieniądze oraz wydruk nie wychodzą. Dzwonię do Euronetu. Ci wysyłają mnie do banku, żebym złożył reklamacje. W międzyczasie widzę, ze przyjeżdża ochroniarz i z tylu bankomatu coś tam gmyra i bierze kasetkę. Wkładam telefonicznie reklamacje w banku. Dostaję potwierdzenie na maila. Po miesiącu dostaję odpowiedz, że sprawa skomplikowana i przedłuży się wyjaśnienie do 28 grudnia. Wczoraj otrzymuję pismo, że nie oddadzą, bo według nich wszystko poszło bez problemu (czytaj: wypłaciłem pieniądze). Jestem załamany. 1000 złotych wyparowało według nich. Czy ktoś miał podobną sytuację? Co robić? Jakieś rady? Pomysły? #banki #bankowosc #reklamacja #bankomat
proce55or - Taka sytuacja. Bankomat Euronet. Wypłacam 1000 zł z (wtedy jeszcze) banku...

źródło: comment_1640788762xzpYVt2vY88QYNbZn9Cwrq.jpg

Pobierz
  • 100
Gorzej, jeżeli ktoś zablokował podajnik kasy i np. zeszło z twojego rachunku i bankomat wydał kasę ale była zablokowana i jakiś cwaniak po tobie ja wyjął (ale nie wiem czy to możliwe).


@Lofzug: do zrobienia - tak - to się pułapka klejowa nazywa, ale jeśli OP widział grupę konwojową niedługo po zgłoszeniu to nie powinno się zdarzyć
do zauważenia w logach urządzanie - tak - więc jeśli bank od razu nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@proce55or: do dziś nie mogę uwierzyć jakiego miałem farta wpłacając kiedyś 11000 do wpłatomatu. Po wpłacie po prostu się zesrał, wyskoczył blad, zero potwierdzenia, wypad na drzewo. Złożyłem reklamację do innego banku niż PKO, do którego to należał wpłatomat, i jakoś magicznie w 3 dni rozpatrzono pozytywnie i pieniądze trafiły na konto. Mimo wszystko od tego czasu wpłacam we wpłatomat ach tylko małe kwoty, a większe w okienku ( ͡°
@proce55or: ja miałem podobnie z Euronetem, konto w ING, też Euronetowi się wszystko zgadzało, żadnej nadwyżki, ale było to tylko 50 zł, to olałem, jednak pani z ING na infolinii powiedziała, żebym w przypadku Euronetu zawsze wzywał policję, bo Euronet podobno zawsze przy każdej reklamacji odpowiada im, że wszystko im się zgadza i kasa została wydana.
@proce55or ja miałem tak że wypłacałem i już mi karta wyszła a gotówka nie i bankomat się wyłączył XD Tylko to był bankomat przy banku innym niż mój i poszedłem tam od razu i jakieś pismo mi dali że był brak prądu i mi bez problemu wrócili kasę na konto tego samego dnia
@proce55or: Miałem kiedyś podobna sytuacje, wziąłem łapą na siłę otworzyłem klapkę. Słyszałem o blokowaniu klapek przez wszelkiej maści śniadych obywateli, po twoim odejściu podchodzi takie gość (nie pamietam ile ma, minute czy dwie) i tą kasę zabiera

Reklamacje powinieneś składać wydaje mi się do Euronetu nie do peako, bo to euronet wie czy kasa została w bankomacie czy nie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@proce55or: stary nie wypłaciło ci pieniędzy i sobie poszedłeś? Były takie przekręty na klej. Byłem w identycznehmj sytuacji i czekalem z infolinia pod bankomatem na telefonie aż sprawdza i powierdza że reklamacja uznana