Wpis z mikrobloga

Taka sytuacja. Bankomat Euronet. Wypłacam 1000 zł z (wtedy jeszcze) banku @Idea_Bank obecnie banku @BankPekaoSA - rzecz dzieje się 8 listopada. Bankomat coś tam mieli, pryka, tyrka i pieniądze oraz wydruk nie wychodzą. Dzwonię do Euronetu. Ci wysyłają mnie do banku, żebym złożył reklamacje. W międzyczasie widzę, ze przyjeżdża ochroniarz i z tylu bankomatu coś tam gmyra i bierze kasetkę. Wkładam telefonicznie reklamacje w banku. Dostaję potwierdzenie na maila. Po miesiącu dostaję odpowiedz, że sprawa skomplikowana i przedłuży się wyjaśnienie do 28 grudnia. Wczoraj otrzymuję pismo, że nie oddadzą, bo według nich wszystko poszło bez problemu (czytaj: wypłaciłem pieniądze). Jestem załamany. 1000 złotych wyparowało według nich. Czy ktoś miał podobną sytuację? Co robić? Jakieś rady? Pomysły? #banki #bankowosc #reklamacja #bankomat
proce55or - Taka sytuacja. Bankomat Euronet. Wypłacam 1000 zł z (wtedy jeszcze) banku...

źródło: comment_1640788762xzpYVt2vY88QYNbZn9Cwrq.jpg

Pobierz
  • 100
@proce55or: Wróć z tym pismem do Euronetu. Czy nie było nadwyżki w bankomacie? Gorzej, jeżeli ktoś zablokował podajnik kasy i np. zeszło z twojego rachunku i bankomat wydał kasę ale była zablokowana i jakiś cwaniak po tobie ja wyjął (ale nie wiem czy to możliwe). Na razie wygląda tak, że nie ma winy po stronie banku - chciałeś wypłacić 1000 zł to odjęli ci z rachunku, natomiast urządzenie wydające kasę nie
@Lofzug: Ne wiem, czy ktoś zablokował, czy tez była to przypadkowa awaria. Na wyświetlaczu było cos takiego, jak zamieszczam. Dodatkowo, za jakieś 10 minut, jeszcze przed przyjazdem ochroniarza, bankomat znowu był czynny. Aby sprawdzić jego działanie, znowu włożyłem kartę i tym razem wypłaciłem najmniejszą możliwa kwotę, to było 20 zł. Sytuacja się powtórzyła, prykanie, warkot i ekran z awarią.
proce55or - @Lofzug: Ne wiem, czy ktoś zablokował, czy tez była to przypadkowa awaria...

źródło: comment_164079040868KuoU95B974qtWariaeRo.jpg

Pobierz