Wpis z mikrobloga

Zapytuję się antybobolactwo, jak to w końcu jest na tym tagu?
Zacna większość bije pokłony przed człowiekiem, który niczego nie dokonał, nawet na boisku, za to nakręcił 300+ hejterskich filmów o jakimś mało znanym jupiterze. Ponadto dużo obiecywał, kończył i nie skończył, miał nie zbierać donejtów a zbiera, a ponadto postał kilka godzin pod bramką :)
Większość nienawidzi bestii z gór, a ogląda i komentuje filmy cenzurowane przez tą bestię..
Czy ten tag, to jakiś wirtualny oddział Choroszczy??
#kononowicz #olgierdanotv #sradek #patostreamy #antybobolaki
  • 5
@WulkanizatorOponMozgowych: Oregano zabrał knura i ćpuna na obiadek po czym zapłacił i został przez nich zlany obserwując tag i ludzi w komentarzach na yt nie licząc frajerów pod bramką są ludzie co oddali by za to życie więc w jakiś sposób ten gość jest dla nich kimś lepszym kimś w kogo ślepo wierzą by dla nich on wygrał życie...

To bardzo smutne że w przeważającej większości ludzie to bieda umysłowa...
@WulkanizatorOponMozgowych: Myślałem, że masz więcej oleju w głowie niż Zasiłkowiec2 , Salejalejkum, czy płód Rafała Kosno.
Ale nie ta sama retoryka. Czy szczytem osiągnięć dla takich przegrywów jak wy jest zdobycie prawa jazdy i udana kariera piłkarska? Naprawdę tak nisko mierzycie? Nic dziwnego, że dla was Mexicano jest takim bożyszczem. Trochę samotnie pokopał piłkę i zdał prawo jazdy. Ja wiem, że masz bardzo zaburzony system wartości ale myślałem, że stać cię
@Towarzysz_Sobaka:
Wyobraź sobie, że nie mam idoli wśród jupiterów, nie mam tez znajomych wśród wykopków :) W przypadku Meksyka zawsze chodziło mi (tylko i wyłącznie) o bezsensowny hejt ze strony Wójcika i jego próby robienia "kariery medialnej" i finansowej za pomocą hejtu nazywanego infantylnie wyjaśnianiem. Jeśli coś cenię u Meksyka, to tylko to, że przestał pić lub mocno ograniczył picie. Trudno temu zaprzeczyć, bo takie sprawy widać i długo się nie