Wpis z mikrobloga

Obejrzałem, film typowo dla sojboi co są najmądrzejsi i ufają jedynej prawdziwej nauce. Ofc wszystko co "kobieta-trump" robi jest złe, a świat ratują "lewacy i marksiści" XDDDDD Gra aktorska spoko no ale to sa topowe gwiazdy, a sam film no jest średni nie ma ani na pracy kamery czego przykuć, ani na scenariuszu, może bez wyciekającej niczym ropień polityki byłby filmem średnim w mojej ocenie.

Kolejny netflixowy film będący papką polityczną ale my jesteśmy mondrzy i oglądamy super jest!!!1

Popłakałem to #!$%@?, do widzenia.
#niepatrzwgore #netflix #film #polityka
źródło: comment_1640627755BjyiCy5sIR1SqujHauoZcf.jpg
  • 14
@ButtHurtAlert zgoda, kolejny netflixowy średniak z dużym budżetem, nasyconymi kolorowymi obrazkami i topowymi aktorami. A scenariusz słaby (rozciągnięte i nic nie wnoszące sceny), oprócz głównych bohaterów postacie to jacyś pomyleńcy wyjęci z Idiokracji. Wymęczone 2,5h, oglądnąć i zapomnieć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@darjahn: @matkaPewnegoMirka: no mnie wkurza jak mi ktos pluje w twarz, a netflix robi to koncertowo. Jak chce polityczke to wchodze na wykop, tutaj jak polski Hejter film wycelowany kierunkowo w ruchy szeroko pojetego "alt-rightu" i ukazanie ich w czarnych barwach. Zobacz ze w niepatrzwgore hejterami i debilami sa tylko ludzie z flaga stanow, naukowcow wyzywa sie od lewakow itp. To jest kierunkowanie ze patrzcie nauka jest lewacka, my jestesmy
film typowo dla sojboi co są najmądrzejsi i ufają jedynej prawdziwej nauce.


@ButtHurtAlert: Mam dla ciebie złą wiadomość - moje klapki mają wyższe IQ od ciebie. Przecież ten film szydzi także ze środowiska naukowego, co widać po odrealnionych głównych bohaterach (tj. naukowcach) nie potrafiących dotrzeć do opinii publicznej czy po archetypie S. Jobsa, który za bardzo wierzy w cyferki.

Ofc wszystko co "kobieta-trump" robi jest złe,


Film pokazał prezydent powiewającą jak
@Logytaze:

Mam dla ciebie złą wiadomość - moje klapki mają wyższe IQ od ciebie.


Skończyłem czytać na tym personalnym ataku, dziękuję za opinię ale mam ją w dupie, bo cóż jest ona warta skoro nie możesz sie powstrzymać od atakowania kogoś komu się film nie podoba a tobie sie podobał xD
@ButtHurtAlert: Striggerowałeś mnie. Przyznam, że trochę mnie poniosło. Nie zmienia to jednak faktu, że totalnie rozminąłeś się z sensem tego filmu. Sednem jest ukazanie rzeczywistości, w której fakty naukowe podlegają upolitycznieniu i choro pojętej relatywności. Film ośmiesza wszystkie środowiska, a ciebie zabolała poprawność, bo żyjesz w swojej prawicowej bańce.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ButtHurtAlert: czemu prezydent to kobieta-trump? Ktoś tak bardzo odklejony od rzeczywistości raczej przypomina mi Bidena za którego musza myśleć wszyscy wokół. Nawet ośmieszanie "opozycji" pokaźne jest w iście bidenowski spospb