Wpis z mikrobloga

twardogłowymi PiSowcami bo tamci jak coś powiedzą to się chociaż tego do końca trzymają a nie zmieniają zdanie jak chorągiewka...


@MarianoaItaliano: twardogłowi PiSowcy dokładnie to robią. Dziś będą mówić tak, a jutro jak Jarosław dobije targu z Rosjanami albo Amerykanami to będą śpiewać inaczej. Dokładnie tak było choćby w kilku sprawach z UE, gdzie premier mówił jedno, UE naprostowało wypowiedź, to za dwa dni korygowali swoje myśli.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
@Logan00: ciekawe jest, że mówi o dobrej decyzji kiedy po niesławnym głosowaniu bronił się, że jednym z jego podstawowych postulatów była repolonizacja mediów od pierwszej kadencji, a teraz mówi, że prezydent dobrze zrobił bo zablokował jego postulat XD to po co on dalej siedzi w Sejmie skoro cieszy go, że jego postulaty są nierealizowane
@MarianoaItaliano: A ja gardzę osobami takimi jak TY

— Mimo iż według mojej oceny dekoncentracja kapitałowa w mediach leży w interesie Polski i zgodnie z programem Kukiz’15 niezmiennym od 2015 r. głosowałem za przyjęciem ustawy medialnej, uważam, że dzisiejsza decyzja prezydenta jest jak najbardziej godna jego urzędu — ocenił w rozmowie z Onetem Paweł Kukiz....

— Prezydent bowiem, jako reprezentant całego społeczeństwa, zawsze powinien brać pod uwagę opinię społeczeństwa przy zatwierdzaniu
@Logan00: Dobra decyzja, bo z jednej strony Pijak Paweł głosował jak Kaczor kazał, z drugiej nic (póki co) z tego nie wyszło xD więc dalej może być podnóżkiem PiSu i dalej może zgrywać "antysystemowca" xD
Ale jak sam Kukiz mówił - on się nie sprzedał, on i jego ludzie nie dostali ani jednego stołka od PiSu. On się im oddał za darmo xDD
ciekawe co powie jak po powrocie ustawy do sejmu PiS wykreśli jakieś #!$%@? konfederacji i wtedy Du*a podpisze


@metalowy_pasterz: niby nie powiedziałes nic odkrywczego, i w sumie to jakby oczywiste, że tak się moze stac.
mimo tego, zaśmiałem sie sam do siebie, bo on #!$%@? faktycznie zmieni znowu zdanie. xD