Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Logan00: wie, że mu się dupa pali, że nikt przez ostatnią dekadę lub dalej nie zaliczył takiego regresu potencjału politycznego to bredzi, bo już nie wie jak się w tej polityce utrzymać.

Szkoda tylko, że przyszli antysystemowcy będą mieli zły PR.
@ediz4: to tylko pokazuje jakie bezmózgie bydło tu siedzi :D

edit: chociaż patrząc na ogólną reakcje i fakt, że trzeba tumanom tłumaczyć, to pokazuje, że ogólnie w tym kraju jest bydło i nikt nie ma pojęcia od czego jest prezydent, posłowie, ministrowie etc. Tylko drzeć #!$%@? potrafią.
@ediz4: To raczej nic nie zmienia. Zagłosował "ZA". Mam takich w radzie wioski u siebie, ten mechanizm jest dość powszechny u ludzi. "Głosował, ale się nie cieszył". Być może nie chce skończyć jak Gowin. Szkoda gościa, bo przeszarżował. Na koniec kadencji nie będzie ani uznanym muzykiem ani szanowanym politykiem.
@StaryMadryElf: A co ma zmieniać? Zagłosował za bo miał to w programie. Rozumie jednak że to może być nie najlepszy czas na wojnę z USA. Co tu jeszcze jest trudnego do zrozumienia?

Na koniec kadencji nie będzie ani uznanym muzykiem ani szanowanym politykiem.....

Dla totalnych być może. Dla ludzi rozumiejących że on chce jedynie realizować swój program nadal będzie szanowany.
A co ma zmieniać? Zagłosował za bo miał to w programie


@ediz4: Ciekawa jest ta Twoja logika. Pozwól mi zrozumieć.
1. Kukiz głosuje "za" legitymizując tym samym trudny czas, złamanie regulaminu (potwierdzone przez sejmowych prawników) i potencjalną (jak to określasz) wojnę z USA, bo ma to w programie. Zakładam, że punkt o repolonizacji mediów:)
2. Cieszy się z weta prezydenta, bo "to nie czas na wojnę z USA".
Kryjelejson, nie wiem,
@StaryMadryElf: Pozwól że napisze jeszcze raz
1. Kukiz głosuje zgodnie ze swoim sumieniem który artykułuje się w jego programie wyborczym
2. Rozumie decyzję prezydenta że nie jest to odpowiedni czas na konflikt w USA

który ma świadomość, że obecnie tylko PiS może go uratować od politycznej śmierci i zapomnienia....

Iksdee. Kukiz już wielokrotnie mówił że to ostatnia jego kadencja w parlamencie i że nie będzie więcej startował.