Wpis z mikrobloga

@ediz4: Ta wypowiedź nie jest głupia. Głupie wypowiedzi to ma Duda. Ta jest zwyczajnie chamska i upodlająca stanowisko posła RP. Społecznie ciekawa, bo kolejna z prawicy wypowiedzieć pokazująca zainteresowania "rektalne". Może to być jak Cejrowskim i jego kryptofiksacjami. Niewątpliwie macie spory problem w kadrach z nauką i kulturą. Nie wymagam nawet, żebyście tam do teatru chodzili, czy powoływali się na badania naukowe, bo to zbyt dużo dla Was - wiem,ale żeby
@ediz4: Też nie. A już na pewno nie są godne byłego ministra i kandydata na prezydenta. Kiedyś mieszkałem w kraju w którym za takie teksty juz następnego wylatywało się z rządu i było się narażonym na ostracyzm. Moze kiedyś i u nas tak będzie.
@StaryMadryElf: To czemu nie widziałem Cię krytykującego jego wypowiedzi? Gdzie byłeś jak ten gościu i rzecznik PO nazywał posła Kukiza szmatą w jedynej wolnej telewizji w kraju? Do tej pory ta telewizja nie widzi nic w tym złego. I nie mówimy tu o piosenkarzu który postanowił wejść do polityki a o ludziach którzy pełnili wysokie stanowiska w kraju lub są w ścisłym kierownictwie partii która może rządzić w Polsce.
@StaryMadryElf: Chcesz więcej? Przywódca największej partii opozycyjnej spotyka się i popiera działania pani która ma na sztandarach J..... oraz W........
Posłowie tejże partii chodzą na pochodach z banerami J..... oraz W......
Wrzucają sobie również na profile grafiki symbolizujące hasło J..... P...
I tych chcesz coś gadać o chamstwie i kulturze?
i > Gdzie byłeś jak ten gościu i rzecznik PO nazywał posła Kukiza szmatą

@ediz4: Akurat w przypadku Kukiza to nie było czasem tak, że sam prosił o to „Jak zostanę politykiem to naplujcie mi w ryj i mówcie do mnie szmato.” Kukiz to przygłup nie będący w stanie myśleć w perspektywie dłuższej niż miesiąc. Stąd te teksty jego o szmacie i o nie kandydowaniu przez które usuniesz swoje konto. Dziwie
Akurat w przypadku Kukiza to nie było czasem tak, że sam prosił o to „Jak zostanę politykiem to naplujcie mi w ryj i mówcie do mnie szmato.” Kukiz to przygłup nie będący w stanie myśleć w perspektywie dłuższej niż miesiąc. Stąd te teksty jego o szmacie i o nie kandydowaniu przez które usuniesz swoje konto. Dziwie się, że Ty ufasz w to co mówi nie mając pewności czy był trzeźwy.


@StaryMadryElf:
Obserwuje scenę polityczną od dobrej dekady ale takiego zbydlęcenia kultury wśród polityków nie widziałem. Kiedyś skandalem było dorżnięcie watahy a teraz politycy


@ediz4: I chyba w tym jednym możemy się zgodzić. Jestem świadomym polityki od 93-95 roku. (Nie)stety obecnie coraz mniej, ale to głownie wynika z poziomu tej sceny. Niestety mam świadomość, że politycy to mirror społeczeństwa i to mnie jeszcze bardziej mierzi i chyba dlatego przestałem politykę śledzić uważanie. Popełniłem
btw. nie zamierzam się licytować gdzie jest więcej przygłupów. Nie wciągniesz mnie w tę grę bez rozstrzygnięcia.


@StaryMadryElf: Zatem zbastuj z takimi wypowiedziami

Niewątpliwie macie spory problem w kadrach z nauką i kulturą. Nie wymagam nawet, żebyście tam do teatru chodzili, czy powoływali się na badania naukowe, bo to zbyt dużo dla Was - wiem,ale żeby przynajmniej zachowywać godność absolwenta LO (z maturą)....

Bo są śmieszne.